Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Osztott edzésről teljes...

Osztott edzésről teljes testes edzesre valtani?

Figyelt kérdés

1eve edzek, es bar nincs bajom az osztott edzessel, de sokaktol hallottam, hogy a teljes testes edzes "jobb". Szeptembertol az egyetem miatt 3x esetleg 4x tudok menni.

Az szerintetek mennyiben lenne hatekony, hogy 3x teljes testet, 1x meg ami le van maradva vagy gyengebb azt edzenem?


2015. júl. 30. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz!
2015. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 - palilaci - ***** válasza:
Erre en is kivancsi lennek. Szeptembertol szinten teljestestes edzesterv lenne. Lattam itt par valaszolot akik nagyon ragaszkodtak ehhez a fajta edzestervhez. Erveket tudnatok irni?
2015. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy olyan szinten vagy hogy lemaradt izomcsoportod legyen de ha nagyon akarod neha mehet ra egy edzes
2015. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok pártja ennek a mi a jobb dolognak, nem is szeretek beleszólni az ilyen vitákba... rengeteg féle edzésmódszer létezik teljestest és osztott edzéseken belül is...

Én HST-párti vagyok, mert így 2*12es szériákban a maximális súly 70-75%ával gyorsan le tudom az edzést...

ha jól számolom, 4 hónapja csinálom ezzel a módszerrel és fejlődök is, illetve rázódok vissza a régi kerékvágásomba, de régen osztott edzést csináltam, 1 izomcsoportot heti 1* edzettem és ugyan úgy meg volt a fejlődés... mindenkinek más jön be, ki kell tapasztalni kinek mi... valószínűleg vissza fogok térni rendes osztott edzésre, mert most ha tényleg mindent beleadok, a 2. sorozat végén már nincs erőm a gyakorlatokhoz, a 2 sorozat láb mindent kivesz belőlem, ha meg azt hagyom utoljára, akkor azt nem tudom normálisan megcsinálni...

2015. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most akkor hst-t csinalsz? Vagy 2x12-t 70-75%-kal?

Mert a hst az nem ez

2015. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tessék egy kis olvasnivaló a hst-ről.

[link]

2015. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hst-ben van 2 db 15-os hét 2db 10-es hét és 2 db 5-ös hét. Majd 1 het szunet.

Alacsony sulyrol lepkedsz fel 2,5-5 kg-os leptekekkel mig elered a 15 10 es 5 maxodat

Amit te irtal full nem ez

2015. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!