Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit kezdjek az egykémmel őszi...

Mit kezdjek az egykémmel őszi szünetben?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem. Ezek a szünetek csak azoknak jók, akiknek van családjuk. A gyereknek sem jó így hazamenni, hogy semmi élet otthon és még legyen otthon így kb. másfél hétig. Persze, mozi, kirándulás, sütés, főzés, de mindezt kettesben, semmi élettel körülöttünk. Csoda, ha felnőtt korban hazajön valamiért, hisz nincs élet.
2018. szept. 4. 10:29
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Akkor ti szerencsések vagytok. Sajnos a mi lakótelepünkön ez elég jellemző a ki kivel és mit akarhat.... Vannak barátnőim, szinglik, igen csak nekem van gyerekem a barátnői társaságból és sajnos az a tendencia, hogy kérik, ha megyek, a gyereket ne vigyem magammal..... Hát ez van sajnos. Mamát meg szoktuk látogatni, de nagyon rossz belegondolni, hogy nemsokára ő sem lesz. De aki ezt nem élte át, könnyen osztja az észt. Mi is megyünk mindenfelé, de az nem ugyanaz, mintha teljes családdal menne az ember. Sosem akartam így élni, irtózom így otthon lenni. Ez van.
2018. szept. 4. 10:59
 12/31 anonim ***** válasza:
92%
Fura barátaid, ismerőseid vannak. Nálunk nem szűntek meg a barátságok, ha valakinek lett gyereke. Nemcsak bulibarátok voltunk. Egyébként sem csak buliztunk. Ilyenről meg még nem is hallottam, hogy más családok gyerekeivel nem játszhat az elvált szülő gyereke :)
2018. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
72%
Már megint te vagy? Aki azon vekeng, hogy a gyereke egész felnőtt korában is magányos lesz, mert nincs pereputtya, akivel beszélgessen és a barátok nem jók semmire?
2018. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Én sem hallottam ilyet, de mivel sok újkeresztény család van itt a telepen, úgymond én vagyok az elrettentő példa, mert elváltunk. Nehogy lásson ilyet a gyerek.... Áhhh. Nem értitek. Okoskodni nagyon megy.
2018. szept. 4. 11:03
 15/31 anonim ***** válasza:
94%
Van az a mondás, hogyha mindenkivel gond van, akkor lehet, hogy benned van a hiba.
2018. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%

ez kamu :D

egykém meg újkeresztények - ebből tök egyértelmű

Ez valami családok elleni gyűlölködés?

2018. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%

Látom, itt mindenki csak okoskodni tud, értelmes tanácsot adni nem.

Szerintem nézzetek körül, van néhány túraklub, természetjáró egyesület, amely szervez rövid túrákat szép helyekre. Ez nagy élmény, egyedülálló szülő és gyerek együtt el tud menni, kellemesen el lehet fáradni, és barátokat is szerezhettek.

2018. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a közvetlen ismerősi körömből pont azt látom, hogy az egyedülálló szülőhöz épp úgy ragaszkodik a gyerek ha szeretetben neveli az egy szem szülő, mint bármelyik másik aki családban nevelkedik.Ez nem vesz el tőletek semmit csak szeretned kell.
2018. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 babyboom567 ***** válasza:
100%

Pont azt amit a nyári szünetben kezdtél vele.

Különben szerintem csak fáradt és kimerült vagy,nagyon nehéz segítség nélkül.Ismerkedj elvált anyákkal(apákkal),sosem tudhatod.

2018. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
76%

Azért nem barátkoznak veled, mert egy besavanyodott, pesszimista energiavampír vagy. Ezzel a nyermákolással megeszed az ember életét. Gondolom, a gyereken is meglátszik, hogy ebben a szellemben neveled, ezért nem szívesen játszanak vele az osztálytársai.

Az se vèletlen, ha mindenki pont téged nem akar a férje közelében látni. Valószínűleg ennek is oka van.

Kicsit nézz már magadba!

(Szintén elvált anyuka voltam...)


Mikor két gyerekkel voltam "egyedül", akkor gyakran elhívtam egyikük barátját tekeregni. 3 gyerekkel 90% kedvezmény van a buszon, vonaton. Sok helyet bejártunk fillérekből. A szülő is örült, hogy egy napig van felügyelet a gyerekére. Cserébe ha kellett, elhozták suliból, ha túlóráztam. Egyszerű szívesség mindkét részről. Volt, akikkel ennyiben maradt, de szereztem így barátokat is.

2018. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!