Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit kezdjek az egykémmel őszi...

Mit kezdjek az egykémmel őszi szünetben?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem. Ezek a szünetek csak azoknak jók, akiknek van családjuk. A gyereknek sem jó így hazamenni, hogy semmi élet otthon és még legyen otthon így kb. másfél hétig. Persze, mozi, kirándulás, sütés, főzés, de mindezt kettesben, semmi élettel körülöttünk. Csoda, ha felnőtt korban hazajön valamiért, hisz nincs élet.
2018. szept. 4. 10:29
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy a suliban nem akar a lányommal senki barátkozni? Nagy tévedésben vagy. Lehet, hogy egy kövér vagy, azért byíznak meg benned, viszont és szülés után is csinos maradtam, ez azért van. Ne akarj olyasmit tudni, amihez lövésed sincs. Igenis szép, csinos nő vagyok, az elhízott anyukák nem szívesen mutattak be a férjeiknek, akik rendre be is próbálkoztak. Ebből elegem is lett, hogy ilyenek a tündibündi férjek. Nagyon elmentél másfelé, mint amit kérdeztem. Aznis más, ha valaki két gyerket nevel egyedül, mert legalább nem neki kell pótolnia a gyerekének a társat. Tehát az én helyzetemről megint csak nem tudsz semmit és úgy osztod az észt. Nekem, vannak barátaim, barátnőim. Ezt nem tudom honnan veszed, hogy nincsenek. Csak nem gyerekesek, velük akkor tudok találkozni, amikor a gyereket viszi az apja. Fogalmad sincs semmiről, de már lepocskondiázol ahelyett, hogy próbálnál segíteni.
2018. szept. 4. 13:31
 22/31 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, te hülye vagy.

Én 4 gyerek után is csinos vagyok, a környezetemben is a legtöbben,és a férjek sem akarnak "bepróbálkozni", mert ....mert ez fel sem merül.


Van nekem egy ismerősöm. Aki mindig a körülmények áldozata és nála is mindig bepróbálkoznak, ezért féltékenyek rá más nők.

Ő ezt hiszi.

Holott csak egy tapintatlan tuskó, és ezért senki nem hívja meg szívesen,mert mindbekinek beszólogat.

2018. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
92%

Tehát a környezetedben lakó vallásos házas férfiak mind házasságtörést akarnak veled elkövetni ...


Ahhhhhhhha.

2018. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Jajj de elment ez az egész.....Mert nem megérteni akartak, hanem rajtam élcelődni. Köszönöm szépen, igazán. Na mindegy. Itt tényleg csak trollok vannak, ezt mostmár belátom.
2018. szept. 4. 14:09
 25/31 anonim ***** válasza:
84%

" Lehet, hogy egy kövér vagy, azért byíznak meg benned,"


Ez nekem új infó, hogy a kövér emberek megbízhatóbbak...


SZóval te szupercsini vagy, nagyon is kapós, mert mindenki veled akar kikezdeni, mégis egyedülálló anya vagy. Értem. SZingli pasi nem akar veled kikezdeni, csak az újkeresztény férjek???


És miért gondolod, hogy a 2 gyerek társasága is egymásnak. Ez egyáltalán nem biztos.


ÉS mit csinált a lányod a nyári szünetben???

2018. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondom én: egy beképzelt, büdös bunkó vagy, aki a válás óta csak kesereg. Ezért nincs társaságod.

Ha egy hétig nem tudsz mit kezdeni a saját gyerekeddel, akkor az a te szégyened.

Három gyerek van, havonta egyszer tartunk egy-egy napot, amikor csak az egyik nagy jön velem. Egy fiús nap, meg egy lányos. Mindketten imádják, hogy ilyenkor csak velük foglalkozok. Akkor is, ha mondjuk csak vásárolunk. Mitől lenne jobb, ha lenne ott "család" is? Nem kell vele foglalkozni?

2018. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a másik kibírhatatlan, nyavalygos itt. Az egyik az ovis kisfius.

Nem unod meg magad?

2018. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Két napja ért véget a nyári szünet. Októberben lesz az őszi. Tényleg már most ezen rugózol? Tényleg nincs èleted.
2018. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 babyboom567 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Házas vagyok, és kövér is,és gyere barátkozom veled(valahogy bírom a nyomorult hülyéket),bár még bölcsis a gyerekem,de azt hidd el,hogy a férjem messzire elkerülne akármilyen csinos vagy, mert olyan gáz stílusod van,nemhogy kikezdjen veled.

2018. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Tévé meg xbox minek van?
2018. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!