Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Lehet én vagyok lemaradva, de...

Lehet én vagyok lemaradva, de az általános jelenség, hogy alsós, negyedikes gyerekek "együttjárnak"?

Figyelt kérdés

Az elsős kislányom meséli, hogy van egy negyedikes, szóval 10 éves "pár", akik együttjárnak. Ölelgetik egymást, simogatják, kézenfogva sétálnak, a kislány a fiú ölébe ül?!?!?

Ti hallottatok hasonló sztorit? Szerintetek ez alsóban normális jelenség?



2019. febr. 14. 15:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Hat, 8-as, nalunk a suliban volt ket hatodikos lany, akik a nyolcadikos fiukkal szexeltek. Nekem 12 evesen volt az elso”baratom”, kezenfogva menessel meg szajrapuszival, 14 eves korban jott a szintlepes (rendes csok, meg minimalis petting).
2019. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most volt szülői, mert két ötödikes szexelt...
2019. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem aprózzák el :o


Fiam másodikos, de ha nagyon csinos vagy "szexi" egy kislány, lány, nő, bizony jól megnézi. Nem, még nem szerelmes, és nem fogja egy lány kezét sem :D :D úgy látom, mint haverral játszogat a lányokkal. Van egy majdnem fiú kategóriájú lány az osztályban. Aranyos, kedves, vele lehet katonásat is játszani :D :D ezért is szeret vele lenni :D

2019. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
Van ez a kultúrkör, hogyne. Ez még a jobbik eset, hogy "járnak", nagyon sok 10 éves azt sem tudja ki a gyerekének az apja. Hacsak egy fiú ölében ücsörög, akkor talán tudni fogja.
2019. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%

Kilenc éves kisfiú jött hozzám zokogva a délutáni foglalkozásra, mert "most ment tönkre az életem". A többi gyerektől tudtam meg, hogy szerelmi bánat miatt bőg.

Hát nehéz volt empatikusan viselkednem. Kezébe nyomtam egy zsebkendőt, és hozzáláttunk a hosszú-rövid hangok megkülönböztetéséhez.

2019. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

14, aha, én is így indultam szülőire, hogy valamelyik Orsós... de nem. Két csodás, fehér, magyar gyerek d.gott a tesiöltözőben délután.


Utolsó, te meg jó nagy bunkó vagy.

2019. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
29%
Nem írtam színt meg származást, KULTURKÖRt írtam, hogy erről neked hogy jutottak eszedbe pont orsósék meg bőrszín? Valami oka csak van. Ja hogy előítéletes rásszista vagy? Bocs erről én nem tehetek. Egyébként fehérként tartoznak abba a kulturkörbe, ahol ez mindennapos megszokott dolog. Integrálódtak.
2019. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!