Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tegyek, hogy a gyerekem...

Mit tegyek, hogy a gyerekem okos legyen? Omega3 zsírsavak?

Figyelt kérdés
Szenvedek az itthoni tanítással... El van cs&szve az összes hétvégénk és esténk emiatt. Matekkal nincs gond, csak a magyar nyelvtannal meg az angollal. És a férjem nem engedi, hogy angol tanárhoz járjon. :(
2019. máj. 13. 18:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Férjednek mi az ellenvetése nem értem ha van rá della akkor mi zavarja a magántanárral?

Nekem is kellett magánórákat matekból így le tudtam érettségizni.

2019. máj. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az a kifogása, hogy szerinte én kényelmes vagyok, ha lepasszolom a tanárnak. Pedig ezt a tortúrát, amivel most küzdünk, nem nevezném kényelmesnek, illetve nem lepasszolás, ha valakit szakértőre bízunk. Emellett, ha cikinek érzi, akkor sem 100%, hogy örökké járnia kell, lehet, hogy csak “le kell esnie” a gyerkőcnek valaminek...
2019. máj. 14. 13:40
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

ja értem, apuci egóját sérti, hogy a gyereknek szeretnéd megadni a fejlődéséhez szükséges szakmai segítséget, igazad van, sokkal fontosabb, hogy az a nagyranőtt óvodás jól érezze magát a gyereke fölött uralkodva, mint hogy a kicsi tanulhasson és ne legyen lelki rokkant kicsit későbbre.

ha valaki ekkora retardált, azt mért hagyják szülők a gyermekük közelében lenni? értem, hogy jó vele a szex, de nem kéne kicsit a gyermekedet védeni? az én anyámnak is kellett volna, nem jött be, hiszen fontos hogy legyen férfi minta meg teljes család meg minden szr, de nem baj, úgy hátrahagytam az egészet, hogy vissza se néztem, most én is izgalmas dolgokat tanulok fiatal felnőttként... (tudjátok, hogy úgy is lehet tanulni valakivel, hogy közben nem üvölt veled artikulálatlanul a másik? ez a hét felfedezése)

2019. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

Lehet szeretni vagy nem szeretni, az tény, hogy Vekerdytől elég távol áll az a szemlélet, hogy a gyerekeket a sulin kívül is tanulással nyösztessük – és mégis, még ő is a magántanárt javasolja inkább:

„Általánosságban tudjuk, hogy minden szülő a saját gyerekének a legrosszabb korrepetitora. Az első három percben: Úristen, a gyerekem butább, mint gondoltam! Ez megrendítő. A második három percben: A gyerekem nemcsak butább, jellemtelen is. Zsoltikám, mit csinálsz, amíg én a matematikáddal a lelkemet teszem ki? Semmit, apa, figyelek. Figyelsz? Még hazudsz is? Nem a kenyérgalacsint gyúrod az asztal alatt? A harmadik három percben: Ez a gyerek engem nem szeret. Ezt eddig nem vettem észre. A tízedik percben elkeseredésemben üvöltök, a gyerek sír. Ez a normál otthoni, szülői korrepetálás lefutási görbéje, jó szülővel, jó gyerekkel, jó kapcsolatban. A többit el tudják képzelni. Megoldás lehet, amennyiben anyagilag van rá mód, hogy idegen tanítót fogadunk a gyerek mellé.”

2019. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
amúgy tudom hogy nem fogja azt a hülyt meghatni, de nekem pl. olaszból is van magántanárom, pedig az anyám is olasztanár, csak nem illik össze a tanulási-tanítási stílusunk, és ahelyett, hogy verné a mellét, hogy ő milyen okos meg hozzáértő, meg nagy ember, és mekkora nagy az egója, inkább keresett valakit, akivel összeillünk olasztanulás szintjén.
2019. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
ja és az alapötlet amúgy jó, csak ne omega3at adj, hanem xanaxot, és ne a gyereknek, hanem a férjednek.
2019. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!