Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Minden Iskolába működik ez a...

Minden Iskolába működik ez a baromság?

Figyelt kérdés

Múlt héten próbáltam bejutni az osztályfőnökhöz, de szülő nem mehet be az iskolába. A kisfiam szeme láttára úgy kizavartak mintha valami rühes kutya lennék. Felháborítónak tartom ezt a viselkedést!

Van év közbe 2 fogadóóra és annyival be kell érni?? Se reggel, se Iskola után nem lehet beszélni a tanárokkal mert akkor "nem érnek rá".

4 tanítási nap eltelt és még mindig nem tudtam beszélni a tanárral


2019. máj. 28. 09:15
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Lányom sulijába se lehet felmenni csak úgy .meg kell várni míg tanár lehoza az osztályt , akkor ha fontos lehet beszélni pár percet tanárral .én csak ha tényleg fontos és nem publikus akkor beszélek ilyenkor tanárral .
2019. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
72%

Azért ahol szigorú a rendszer, ott okkal az...

Lányom sulijában simán be lehetett menni, egészen addig, míg a szülők nem kezdtek el önbíráskodni. Ha valami sérelem érte a gyereküket, szépen bementek a terembe, és elkezdték fenyegetni az osztálytársakat. A tanító néni meg nem bír el egy kétajtós szekrény apukával...

Amíg nincs az iskolákban biztonsági őr, addig sajnos akár indokolt is lehet.

2019. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!