Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiam 11 éves. Több alkalommal...

Fiam 11 éves. Több alkalommal észrevettem, hogy a nemi szervével foglaltoskodik. Nem túl korai ez?

Figyelt kérdés
Nem tartom őt testileg ehhez elég fejlettnek.
2019. aug. 5. 19:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tartom őt testileg ehhez elég fejlettnek."

Miért, ha VAN mit fogdosnia, akkor elég fejlett hozzá. Egészen kisgyerekek is szokták tapogatni magukat, aztán észreveszik, hogy az kellemes érzés, és ezért egyre többször csinálják. Fiúk és lányok is egyaránt. Nekem lányom van, 5 évesen már nyúlkált magához és mondta is, hogy azért csinálja, mert jó érzés.

Ebben még semmilyen tudatos szexualitás nincs, egyszerűen csak felfedezi a saját testét, először véletlenül, aztán egyre inkább a jó érzés kedvéért.

Valóban annyi a teendő, hogy tisztázni kell a gyerekkel, hogy ez egy személyes dolog és mások előtt nem illik csinálni, csak amikor egyedül van.

2019. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor 2 éves kisfiam hátrahúzta rajta a bőrt-mindig a kukiján a keze- láthatólag és hallhatólag tetszett neki. És ez nálunk még csak a kezdet. 😃 Szerintem a fiúk már méhen belül fejlettek ehhez.
2019. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!