Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikortól engedted a gyereknek...

Mikortól engedted a gyereknek h kávét igyon?

Figyelt kérdés
Nem espresso-ra gondolok, hanem tejesre, lattéra, cappuccinora vagy ilyen 3in1 kávékra.

2019. szept. 30. 15:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
14 évesen kezdett reggelire kávét inni és normálisat, nem ilyen 3in1 löttyöket. Inkább mint ahogy a társai vedelik literszámra az energiaitalt vagy a kólát. Kicsiként bele is kortyolt a kávémba de nem ízlett neki.
2019. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

Az általad felsoroltak nem igazán minősülnek kávénak :o Mivel nem iszunk ilyet, így a gyerekem sem fog. De ha mégis úgy adódna, hogy "beülünk valahova" és "kávézna, akkor egy cappuchinot vagy egy jegeskávét (és hasonlót) 14-15 évesen már nyugodtan ihat a gyerek.


Én főiskolán kezdtem kávézni, igaz, rendes espressóval.

2019. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%
Kávét soha, majd nagykamaszként maximum. Zsírt, cukrot azt bármilyen mennyiségben kicsi kora óta, mert arra direkt szüksége van, no de kávét, ami az ördög itala.. pfejj. Még mit nem.
2019. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Én 16 évesen kezdtem a migrénem miatt. De rendes feketét.
2019. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Amikor már nem volt gyerek.Mikor kissebb volt akkor pici kávét tettem a tejbe.
2019. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem valamikor középiskolás korától engedtem volna, nem tudom pontosan. Én nem kávézok egyáltalán, sosem kávéztam, így valahogy nem is tudom, de nem kattant rá, nem látta úgymond a "szertartását" ennek reggel. Én úgy saccperkábé huszonéve reggel erős assam teát iszom tejjel, de azt a "tradíciómat" sem vitte tovább. Teázni amúgy teázik, mert kismillió féle van itthon, de csak mikor eszébe jut, nem kell neki a "működéséhez", mint nekem a reggeli assam. Energiaitalt, meg semmi effélét nem iszik, olybá tűnik megvan koffein, vagy egyéb élénkítő nélkül ezidáig, 19 éves. Lehet rákap majd idővel, fene tudja.
2019. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Koffein menteset mar 3-4 eves kortol sok sok tejjel - gyerek kv vagy maci kv vagy mi a neve ...


Igazit 17 evesen kezdett el inni

2019. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Sógornőm 15 évesen kezdte, én is 15, de anyám nem engedte, ezért titokban kávéztam.
2019. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Ezeken a válaszokon mit lehet lepontozni? Kávéról van szó, milyen ördög itala??? Kérdezz meg egy orvost, mi van ha valaki megiszik napi 1 kávét? Kb semmi.


Én középiskolásként kezdtem el inni, alacsony is volt mindig a vérnyomásom, soha semmi bajom nem lett tőle. Ha a gyerekem inni akarja igya mértékkel 15-16 évesen, semmi baja nem lesz tőle, vannak jótékony hatásai is.

Inkább ez mint a cigi, vagy az energiaital.

2019. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk én nem.kerdeztem meg anyámat. 9-ben 5:30-kor keltem minden nap. Kávéval kezdtem a napot.
2019. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!