Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyerekednek hány...

Kamasz gyerekednek hány télikabátja van?

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
2, egy vastag és egy vékonyabb
2019. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Nekem kamaszként is csak 1 volt - egy vastag katonai kabát, ami akár mínusz 30 fokban is megállja a helyét.

A vicc az, hogy a kabát mái napig megvan, a világon semmi baja, és remekül használható :D

2019. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

3 darab van neki, egy szövet kabát ami elegánsabb.

Egy vastag bélelt téli.

Egy vastagabb de átmeneti szövetkabát.

Nem extra drága kabátok, c and a ban vettük őket, 17 ezer volt a legdrágább

2019. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk (tesómnak is) mindig volt egy vagy kettő hétköznapibb kabátunk: vastagabb, az adott divatnak épp megfelelő (rövidebb, hosszabb, kapucnis, nem kapucnis, stb. stb), és egy elegánsabb, szövet. Átlag fast fashion kabátok voltak ezek.

Aztán 16 éves koromban kb. rámjött a szövetkabátos korszak, szóval onnantól kezdve abból volt 1-2. Mióta magamnak veszem a ruháim, azóta meg kicsit kabátmániás lettem.😄

2019. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3, kettő utcára, egy lazább, sima minuszokra, egy vastagabb, meg egy amit erdős talikra, meg piszkos helyekre vesz fel.
2019. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
1, de nem hordja azt sem. Télen is pulóverben és rövidnadrágban jár. Én már ráhagytam...
2019. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

3


Egy munkás -ha segít kerti munkában -szénpakolás, fa rámolás, nagyszülőknél disznótor


Egy "játszós", síelés, korcsolyázás, vagy ha sportosan megy suliba


Egy szövetkabát

2019. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem kettő van - egy játszós és egy elegánsabb, amiben suliba meg máshová járok télen. Ha nincsen nagyon hideg akkor vastag kötött pulcsi+farmer dzseki - ez nem télikabát.
2019. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

14 éves a lányom, de még azokat is szívesen el hordja, amiket 11-12 éves korában kapott, de azokat inkább csak itthonra, kintre hordja meg barátnőkhöz, vagy ha még nincsen olyan hideg, mert már annyira nem tud alájuk öltözni, hisz azért már nőtt.


De most egyébként kapott a testvérétől(ő már nem kamasz) egy piros szövetkabátot és van egy olyan érzésem, hogy egész télen azt fogja majd hordani.

2019. okt. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
2 mindig volt
2019. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!