Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Áldásodat adnád anyukaként 9...

Áldásodat adnád anyukaként 9 év különbségre?

Figyelt kérdés

A lányod 13 éves.

A fiú aki szereti 22.


A fiú olyan ártatlan akár a lány.

Olyannyira szerető, mint a lányod és ugyanúgy érintetlen.


Ha elbeszélgetsz a fiúval s megtapasztalod, hogy tényleg intelligens, és tényleg szereti a lányod és nem 1 kalandra akarja hívni, áldásod adnád a kapcsolatra?



2019. okt. 6. 20:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f@x? Nem vagyok szülő, mégcsak nő sem, de jézus, ugye ezt most nem gondoltad komolyan?
2019. okt. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez még a Btk. szerint sem lehetséges.
2019. okt. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
91%

A 9 év korkülönbségre igen, de erre a felállásra nem.


Egy ekkora kamaszlány egy 14-15 éves sráccal sétáljon kézenfogva, smároljon a parkban, ne pedig 22 éves, felnőtt pasas szexuálisan kihasznált áldozata legyen. Egy 13 évesnél még érthető a vonzalom, hiszen menő egy ilyen "érett" sráccal vagizni a barinők előtt... de mennyire kell a 22 évesnek betegnek lennie, hogy egy 13 éves, sulibulin táncikáló kislányt kergessen?


Nem, nem ártatlan, max. szellemi fogyatékos. Mert egy normális 22 évesnek NEM társa a 13 éves, akkor sem, ha jön a szokásos "a koromnál érettebb lány vagyok" szöveg. Egy 13 éves soha nem az.

2019. okt. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
76%
Jézusom, nem. Én nem jönnék össze 22 évessel, pedig két héten belül 17 leszek. Ez a felállás legalább annyira hangzik rosszul, mint a velem egyidős osztálytársam és a 28 éves csávója, akivel ELJEGYZEZTÉK egymást és EGYÜTT ÉLNEK. Has szülő lennék egyiket sem hagynám. Fúj, ez beteg a csávó részéről, ha kihasználja, de még akkor is baj van fejben, ha tényleg egy szinten vannak.
2019. okt. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
7%
a 22 éves mindencsak nem felnőtt. ennek ellenére nem.
2019. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
16 28 azért annyira nem vészes mint ez.
2019. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Áldásomat adnám 9 év korkülönbségre? 18 felett bármekkorára áldásomat adom.

Áldásomat adnám egy 13 és egy 22 éves kapcsolatára? Ki van zárva.

2019. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
#27es vagyok, még annyit hozzátennék, hogy a leírtak alapján valamilyen fogyatékossága biztosan van a gyereknek, bár szerintem korántsem annyira “ártatlan”, mert vajon hogyan ismerkedett meg egy 13 évessel?
2019. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sosem fogom megérteni,hogy egy felnőtt elméletileg "érett férfi"mit akar egy 13 éves kislánytol.Akinek még se cicije se semmi.Nyilván pedofil!
2019. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Nos.. édesanyámék között 9 év van apukám javára. Hozzá kell tegyem hogy ők akkor jöttek össze mikor Anya 25 volt. Ugye azért érezzük a különbséget, hogy mennyivel másabb ígx a dolog.


Egy általános iskolás kislány mit szeretne egy felnőtt (tegyük fel) egyetemista vagy már diplomás férfitől?! Na és megfordítva még betegebb hogy ugxan mi késztet egy 22 éves elvileg FELNŐTT és ÉRETT férfit hogy kislányok után futkorásszon? Maradjanak szépen a saját korosztályuknál, mert ez ilyen időben igenis beteges. A srác nem tud barátnőt fogni magának a saját korosztályából?!?!?!

A lánynak meg elég még a megfogom a kezét és adok neki szájrapuszit kategória ha már annyira járni akar valakivel, maradjon a gyerekszerelemnél. El nem tudom képzelni ezt a helyzetet, ha nekem édesapám ilyet megtudott volna, biztos elbeszélget a sráccal úgy, hogy örök életre elkerüli a környékünket..


A lányom még csak 4 éves, de ha egy ilyennel hazaállít vagy ne adj isten, még hqza is hozza a fiút bemutatni, valószínűleg ott kapnék szívrohamot a férjemmel együtt, hogy ez mégis mi az isten.



Mégis miről tudnak beszélni? Milyen program az ami mindkettejüket leköti és érdekli? ez mégis HOGY LEHET?!

2019. okt. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!