Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ezek után is tiltanáto...

Szülők, ezek után is tiltanátok a testi fenyítést?

Figyelt kérdés

[link]


TUDOM, a TI gyereketek soha nem tenne ilyet, de én most általánosságban beszélek.


Szóval, engednétek, hogy a tanár és/vagy őr, HA KELL, megüsse a férge...diákot?



2019. okt. 7. 12:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Nem a tanárnak kell nevelnie a gyereket, hanem a szülőnek. Ha már odáig el kell jutni, hogy ütni kell, akkor már nagyon elfajulhattak a dolgok még a szülői nevelés legelején.
2019. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
A videón szereplő egyed fajtája nem ért másból.
2019. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Igen, tiltanám. Lehet megérdemelné 1-2 diák némely esetben, de sokkal több lenne azoknak a tanároknak a száma, akik visszaélnének ezen jogukkal.
2019. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
Igen, tiltanám. Egy felnőttnek kell hogy legyen elegendő önuralma, akármit is csinál egy gyerek. Márpedig itt egy felnőtt és egy gyerek áll szemben.
2019. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%

Amikor őr, rendőr stb kell a megfékezéshez, az már elcseszett dolog.



A tanárnak nem kell és nem is szabad, ahogy egy szülőnek sem megütni.


De idáig el kell jutni.


Tehát a fenti szöveg a gyerekem szájából akkor hanguana el ha valamit annyira elcsesztem volna.

A legkisebb baj lenne, hogy kap-e pofont vagy sem

(Vélhetően azért tart itt mert ugyanazt látta otthon a "fiatalember")

2019. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Úristen.


Na ezért nem járhat a gyerekem állami iskolába soha. Ezt a jelenleg engedélyezett pedagógiai módszerekkel nem lehet kezelni.


Én nem hibáztattam volna a tanárt, ha elveri őket, mint a répát.

Képzeljétek el mit tennének ezek egy lány osztálytársukkal. Ha az én lányomat közelítené meg egy ilyen, akkor rohadtul nem érdekelnének a szabályok meg a jogai.

2019. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6.-nak.


Na igen!


Az egy szintén fontos, hogy "ezek" miért járhatnak a többségi iskolába, de ezt itt, nem lehet kibeszélni, mert ez egy libsi oldal.

2019. okt. 7. 13:43
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semmiféle iskolába nem kéne járniuk. Most komolyan hol állja meg a helyét, aki így viselkedik? Ne félj, ha nem lenne tanköteles, ki lehetne rúgni és nem kapnának utána pénzt, akkor mindjárt másképp festene a dolog.
2019. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hasonlítottam magam sosem össze ezekkel a férgekkel. Hidd el ezeket ütötték otthon, aztán mégis...
2019. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a baj? Ha a tanár ad egy pofont a gyereknek akkor az fix, hogy az egyik előkap egy pillangókést.
2019. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!