Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyák. Ti mit szolnátok hozzá...

Anyák. Ti mit szolnátok hozzá ha a 14 éves lányotok egy 17 éves fiúval járna? Ha mondjuk bemutatná neked őszintén, megosztaná veled a dolgokat és tudod hogy egy jó tanuló a lányod? Megengednéd neki?

Figyelt kérdés
mit várnál el tőle? Oké ne sexuális kapcsolatra gondoljatok itt. Csak sima randizás/járás? Milyen feltételekkel engednétek meg? Ha pedig nem akkor miért nem?

2019. nov. 1. 16:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%

Igen

Legalabbis tombolnak a hormonok es a dugas a gondolataikban van allandoan

2019. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik fiú csak azt akarja. Csak annyi, hogy egy 17 éves már többre vágyik puszta ölelésnél meg szájra puszinál. De ettől függetlenül persze szerethet téged meg minden. F
2019. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
12%
Dugni akar és te is.Minek ezt tagadni?
2019. nov. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"Én semmiképp nem szeretném. Gondoljátok tényleng minden 17 éves fiú ezt akarja? :/."


Igen, egy 17 éves már többre vágyik, de ez nem azt jelenti, hogy neked muszáj lenne bele menned, ha esetleg utalna rá, vagy ha elkezdene úgy közeledni. Nyugodtan nemet mondhatsz neki, ha te nem szeretnéd. Remélem, hogy ezt tudod!


Sőt, ennyi idősen amúgy sem kéne szexelni szerintem. Őszintén szólva én még 16 évesen sem érzem magam késznek rá.

2019. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy a korkülönbség. Ha a fiú le akarna veled feküdni, de te nem szeretnéd, akkor ne menj bele. Ha szeret, megérti és azzal a tudattal kéne összejönnie egy 14 éves lánnyal, hogy ő még nem feltétlen akar többet csóknál.
2019. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%
Mint anya nem örülnék neki, de nem is tiltanám. Ebben a korban legtöbbször 1-2 hónap alatt vége van a kapcsolatoknak, szóval... Igen ami esetleg aggodalomra adhat okot az az, hogy egy 14 éves még teljesen éretlen, egy 17 éves meg már annyira nem, illetve egy 17 éves fiú már nyilván akar szexet is, a kérdés csak az hogy mennyit hajlandó várni rá... szóval csak óvatosan.
2019. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem azért akar majd szexet, mert hú, de gonosz meg rosszat akar, hanem mert az agyát elöntötték a hormonok, és az a "dolga", hogy ezt akarja. De természetes ez a korkülönbség, nyilván neked kell tudnod, hogy mibe mész bele. 14 évesen fiatal vagy még, jobban járnál a 14-15 éves fiúkkal, akik közelebb állnak hozzád testi érettségben. Mert amikor beleszeretsz a 17 évesbe és arra kér, hogy tegyél meg neki ezt-azt, akkor ember legyen a talpán az a szerelmes 14 éves kamaszlány, aki nem teszi meg! Itt a nagy probléma. Utána meg ott állsz utólag, hogy talán nem kellett volna, nem vele kellett volna , nem msot kellett volna... stb. Amíg még tudsz gondolkodni, én további keresgélést javaslok neked.
2019. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
engedném
2019. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sem örülnék nagyon neki, mert férfiként tudom milyen kanosak tudnak lenni ennyi idősen a srácok, de nem tiltanám, mert szerintem azzal csak rontanék a helyzeten.

Bíznék abban, hogy sikerült normálisan felnevelnünk és hogy nem fog ilyen fiatalon belemenni a szexbe, vagy bármi másba, amit megbánhat.

2019. nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%

Gimnázium elején én szinte csak olyan fiúkkal jártam, akik legalább 2 évvel idősebb voltak nálam. A velem egykorú fiúk nekem nagyon gyerekesnek tűntek, egyáltalán nem vonzottak (és szerintem én se őket). Lehet, hogy a srácok többet is szerettek volna (bár nem mondták :)), de csókolózáson kívül más nem történt 17 éves koromig. Egyébként vannak félénkebb fiúk is, akik nem akarnak egyből szexet, sőt van olyan is, aki 18+ évesen veszíti el a szüzességét...

Az én szüleim nem szóltak bele ebbe, szerintem megbíztak bennem, elég értelmesnek tartottak, és amúgy jól tanultam, amit kértek tőlem, mindent megcsináltam.

Ha lenne lányom, szerintem én engedném, hogy eldöntse, kivel szeretne járni, de örülnék neki, ha én is megismerhetném és meghallgatná a véleményem. Annyi feltétel lenne, hogy a megbeszélt szabályokat tartsa be (pl. tanulás, hazaérés ideje.) Egyébként fiaim vannak :)

2019. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!