Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyák. Ti mit szolnátok hozzá...

Anyák. Ti mit szolnátok hozzá ha a 14 éves lányotok egy 17 éves fiúval járna? Ha mondjuk bemutatná neked őszintén, megosztaná veled a dolgokat és tudod hogy egy jó tanuló a lányod? Megengednéd neki?

Figyelt kérdés
mit várnál el tőle? Oké ne sexuális kapcsolatra gondoljatok itt. Csak sima randizás/járás? Milyen feltételekkel engednétek meg? Ha pedig nem akkor miért nem?

2019. nov. 1. 16:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
14%
A tanulmányi eredményhez semmi köze annak, hogy a lány titokban r*ibanc lesz-e vagy sem. :D Ki találta ki ezt az örökséget. Nem egy jól tanuló lány ismerősöm tolt olyan r*ibancságokat, hogy végül azért jött össze a férjével, mert szószerint más már nem akart összejönni vele olyan rossz híre volt. :D Mindezt úgy, hogy a csajnak világéletében a legrosszabb jegye a 4es volt.
2019. nov. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
69%

A tanulás talán azért érdekes, mert ha eleve rossz jegyei vannak, és csak a fiún jár az esze, akkor még rontani fog a lány. Ha fiúzás mellett is jók a jegyei, az már biztató.

Én nem tiltanám, de nem is örülnék neki. Én saját magamról tudom, hogy ebből nem sül ki semmi jó. 14 évesen összejöttem egy 18 éves fiúval, aki a 3. randin már szexet akart. Tudtam én, hogy nem fog évekig udvarolni, de azért ennél kicsit többre számítottam. Amikor megtudta, hogy még szűz vagyok, azonnal kidobott. Amúgy nem értettem, mire számított? 14 évesen? De eléggé összetörte a szívemet, utána sokáig nem is érdekeltek a fiúk.

Szóval nem biztos, hogy jó vége lesz, vagy belemész, és szerintem 14 évesen korai, vagy dobni fog. Sok esélyét nem látom, hogy ebből évekig tartó plátói szerelem lesz.

2019. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindnkinek a válaszokat a 20-nak a legfőkébb.

Valaki megkérdezte privátba a banda nevét.Ide nem írom ki mert ha netán valaki a bandából elolvassa.... na az vér ciki lenne. Ha érdekel írj rám megint de most ne töröld a fiókot.

2019. nov. 17. 11:18
 24/24 anonim ***** válasza:
Milyen banda?
2022. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!