Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mivel lehet segiteni egy...

Mivel lehet segiteni egy tizenharom evest hogy jobban tudjon koncentralni, odafigyelni az iskolaban?

Figyelt kérdés
Panaszkodnak a tanarok hogy nem KEPES figyelni,megfeledkezik magarol,es ez a tanulas es jegyek rovasara megy.Bosszant mert nem buta gyerek,talan vigyem pszihologushoz?
2011. jan. 3. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudod leírni hogy PSZICHOLÓGUS?És még a gyereket hibáztatod?
2011. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt.
2011. jan. 3. 14:07
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
nagyon szívesen.
2011. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ird be a keresobe ugy ahogy en irtam
2011. jan. 3. 14:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent mar reg nem beszelgettunk,hogy vagy kedves Otto?
2011. jan. 3. 14:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Na,hogy kapj véleményes választ is.:)

Először is úgy kezdeném,hogy 13 éves vagyok.

Nem vagyok jó tanuló,négyes.Bár matekból kettes,utálom...(majd kijavitom). Van 5ösöm is ,csakhogy nem tűnjek annyira butának.:)

Azt tudom,ha anya görcsösen mondogatja ,hogy tanuljak nem fog menni.Viszont ha végiggondolom,hogy ha most szerzek egy ötöst,akkor félévnél,vagy már utána is mennyit fog javitani a jegyen. Szerintem erre mindenkinek maga kell rájönni,és időben észbekapni. Bár lehet,hogyha valakinek ezt szépen elmagyarázzák rájön,de én makacs vagyok:D . A pszihologus miatt meg már teljesen felháborodnék.:D Ám meg nekem van odafigyelésem ,szóval avval nincs gond. Inkább valami olyan tantárggyal kéne kezdeni,ami érdekli ,és késöbb mást.

Azt szeretném kérdezni,csak az órákon nem figyel?

Remélem segitette,ma nem akkor ez csak az én véleményem! :)

2011. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem vagyok Ottó és 7.es sem de azért elmondom:El kéne mondanod többször hogy tanuljon mert ez beleszámít a felvételibe (és 2essel mint az előzőt nem sok helyen látják szívesen főleg nem matek ami szerintem könnyű és mindenhova számít)ez hátha meghatja.De csak ő tud segíteni magán

első voltam és 8.os

2011. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazábol a matek kettesem csak olyan példának akartam feltenni,hogy akad olyan amiböl 0a az ember.Bár másbol meg azért odatud tenni valamit...Persze énis hibás vagyok,mert a geometria,ami elvett vagy 3 hónapot tényleg nem a szivem csücske.Bár most másik anyagrész ,számolás stb. az megy... Bár a tanár sem csipáz,és egyik orán megirgérte ,hogy nem fogunk felelni,erre kihivott...Meg cseszeget...
2011. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi soha nem feleltünk matekból?Mégis mit feleltet abból?nálunk az a dolgozat.De télleg egy kettes nagyon lehúzza az átlagodat hiába vagy 5 magyarból
2011. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi az OFF-okat!Mat nem is nekem valaszoltok,akkor tegyetek fel mashol egy kerdest,koszi!
2011. jan. 3. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!