Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves 48kg-os gyerek milyen...

13 éves 48kg-os gyerek milyen fájdalom csillapítót szedhet?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi pl az algoflex forte fájdalom csillapítót beszedheti e már?A foga fáj neki.

Veszem neki a nurofen szájban oldódó gyerek tablettát de nem hat már neki, több helyen olvasom hogy 12 éves kor alatt nem szabad szedni az algoflex et, azaz ő már szedhetné de a patikába meg csak ezt a gyerekeknek való gyógyszert ajánlotta a patikus.



2019. nov. 6. 08:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Így már értem.
2019. nov. 6. 10:15
 12/17 anonim ***** válasza:
27%
Igazán nincs mit:) Jobbulást a gyerkőcnek. Tudom milyen rossz a fogfájás, és a fogszabályzó sem leányálom. Kitartás!
2019. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
Ja és még egy dolog! Arra figyelj, hogy Cataflam és Ibuprofen nem adható együtt, vagy 6 órán belül egymás után, mert hasonló hatóanyagcsoportba tartozik ezért együttes szedéskor fennáll a túladagolás veszélye!
2019. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Rendben köszönjük szépen! Már meg is vettem a gyógyszert! :-)
2019. nov. 6. 11:45
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Cataflam csepp amit ennyi idosnek lehet szedni.

En is ezt adom a lanyomnak. Tegnap 4 fogat huztak ki es kimutettek 2 bolcsesseg fogat :(

2019. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Jaj szegénykém :-(

Ilyen fiatalon ilyen dolgokon átmenni... Nagyon sajnálom. Mielőbbi gyógyulás kívánok neki!

2019. nov. 6. 16:28
 17/17 anonim válasza:
18%
Mindenféleképpen diklofenakkot adj neki! Az a gyulladást is leviszi. Diklofenakk tartalmú a voltarten is. 50-mg-t simán szedhet.
2020. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!