Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti eltudnátok fogadni...

Szülők, ti eltudnátok fogadni azt, hogy a 16 éves lányotok biszexuális és, hogy most jelenleg egy szintén 16 éves lánnyal van együtt?

Figyelt kérdés
Kíváncsiak lennétek a barátnőjére?

2019. nov. 7. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11%

Jól vsn kicsim, majd kinövöd. Fiatal vagy, tapasztalatokra vágysz,kipróbálod, még tetszik is, hogy ezzel polgárpukkasztasz, hogy az emberek felkapják rá a fejüket.

Én ebben a biszexualitásban amúgy nem hiszek ha lehet így mondani. Valaki vafy hetero vagy homo. A biszex részemről annyi hogy tudsz nővel is szexelni, de kétlem, hogy hosszútávon nem egy férfivel állapodsz meg.

Az a gyerek meg magán ügy. Egyébként ez is, én erre írtam hogy csinálja, de én biztos nem bohóckodnék a vasarnapi ebédnél a kiscsajjal.

2019. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#12 Elnézést, nem akartam ilyen lenni. Csak már mindenhonnan megkaptam, hogy milyen sz@r vagyok emiatt meg minden. Lehet csak kicsit jól esett most ezt ki írnom magamból.


Mindegy, hagyjuk. Aki válaszolt annak köszönöm.

2019. nov. 7. 15:29
 13/21 anonim ***** válasza:
19%
Én elfogadnám, délután lehetnek nálunk, de ott nem aludhat ilyen idősen se lány, se fiú. Nem szeretem, ha tinik úgy viselkednek, mint az öreg házasok. Lehet randizni, bulizni. Belül biztos azt hinném, hogy ez hóbort, kíváncsiság és majd kinövi, de nem cukkolnám ezzel.
2019. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
Miert ha nem fogadnam el, akkor nem lenne egyutt vele? Amugy nem is biztos, hogy biszex, lehet csak kivancsi. De ha epp biszex is bat istenem. Attól még az én lányom. Biztos nem orulnek neki amugy, de most vagy elfogadja az ember vagy elmarja a gyereket.
2019. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%

Őszintén, nem biztos hogy elsőre örülnek. De először is az hogy nem tetszik a helyzet az nem azt jelenti hogy nem fogadom el a lányom és nem szeretem. Ha egy alkesz pasival állítana haza azt sem szeretném.

Leülnek vele beszélgetni és előbb utóbb a bemutatásra is sor kerülne ... De ez nem azt jelenti, hogy repesnék az örömtől...

Számomra ez érthetetlen és idegen... nem vagyok prűd, de nekem is megvan erről a véleményem és nem biztos hogy megértem... De előbb utóbb el kell fogadni a helyzetet.


Adj az embereknek időt hogy szokják a gondolatot.

2019. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 TheSoldier ***** válasza:
74%
Ha lányom lenne akkor is elfogadnám ,de 2 fiam van,mindketten melegek, amit teljes mértékben elfogadtam. Egyiküknek van barátja,akire természetesen kiváncsi voltam.
2019. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
Ôrület. Le van pontozva, aki elfogadja a saját gyerekét olyannak, amilyen. Mióta lett "haszontalan" a feltétlen szülôi szeretet?
2019. nov. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%
Lehet furcsa, de bi vagyok, és a párom is az, de ezt nem kötnénk a gyerek orrára. Normális, hétköznapi emberek vagyunk. Ha a lányunk bi lenne, természetesnek vennénk, és ugyanúgy szeretnénk mint eddig, hiszen tudjuk hogy mekkora szorongást okoz az, hogy a szülőnek nem meri elmondani a gyerek, ha el is mondja meg botrány lesz... Szóval én támogatnám, hisz a gyermekem. Akkor is így tennék, ha hetero lennék. Nekem mindegy hogy hetero vagy homoszexuális kapcsolatban van, amíg kölcsönösen tisztelik és szeretik egymást a párjával. Persze hogy kíváncsi lennék a barátnőjére, és jöhetne is hozzánk bátran, ha olyan a lány, biztos megszeretném. Tiltani meg felesleges az ilyesmit, egy kamasz csak annál jobban csinálni fogja.
2019. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 boyspider válasza:
24%
Na de most hogy csajal van együt gyereket tud válani sperma bankba a másik fele most ha boldog akor nem kell ezért elválasztani akit szeret én is srácal vagyok együt és nekem is nehezen fogaták ell de musszály volt mert montam hogy elköltözöm és aszt ök se akarták hogy rosszba legyünk fogad ell a lányod amilyen aszt kész
2019. nov. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
22%
Nem.
2019. nov. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!