Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyerekednek milyen...

Kamasz gyerekednek milyen elektromos kütyüjei vannak? Hány évesen kapta őket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt telefon, tablet, laptop és ezek kiegészítőire. Nálatok a használatuk mértéke befolyásolja a büntetéseket? (pl. nem használhatja ha rossz jegyet kap a suliban). Ő kérte, vagy csak úgy vettetek neki egyet?
2019. nov. 8. 12:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

11 évesen kaptam először okostelefont. Samsung Galaxy Y Hello Kitty-t. Addig egy gombos volt, s szégyeltem hogy az én telefonom nem érintőképernyős.


13 évesen kaptam számítógépet. Vele nyomtatót, webkamerát. (Bár ezt az egész család használja)


15 évesen új telefont kaptam. Allview X2 Soul Lite-ot. Mert anyámé felmondta a szolgálatot, így az enyémet neki adtam, nekem meg mást vettünk. Ami jól is jött, mert a régivel már alig volt valami kompatibilis...


18 évesen (a nyáron), meg megint más telefont kaptam. Samsung Galaxy A50-t. Mert az Allview bekapcsoló gombja meghalt, s az A50 akciós volt. :D



16-17 évesen szerettem volna egy Xbox-ot, de kicsit sajnáltam rá a pénz. De ha jobb anyagi hátterünk legyen, akkor kaptam volna.



Semmi féle bűntetéshez nem volt közük.


18L

2019. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!