Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van olyan szülő köztetek...

Nagynoemi 97 kérdése:

Van olyan szülő köztetek akinek nagyobb gyermekének vizelet tartási gondjai vannak? Tanacsokra lenne szükség!

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez az az eset amikor mindenképpen orvoshoz kell fordulni.
2019. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire nagyobb az a gyermek és pontosan mit kell érteni a gond alatt?
2019. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
14 éves lány!Minden éjszaka bepisil!Orvos nem talált szervi problémát!
2019. nov. 14. 19:37
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus!!! Lelki okok okozhatják.
2019. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Értelmileg, mentálisan ép a gyerek? Autizmus, Asperger szindróma sem lehet a probléma?
2019. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bár én fiatalabb voltam mint 14, de én is bepisiltam elég sokáig. Kiderült hogy amikor a mama vigyáz rám gyakran megver és emiatt alakult ki a bepisilés. Már olyan 5 éves lehettem legalább, vannak emlékeim annyi idős koromból, de ezeket valahogy kitörölte az agyam,vagy blokkolja. Minden esetre, lehet bántják vagy szekálják a suliba, esetleg valamelyik tanára beszólogat neki, stresszel hogy jól tanuljon, nemsokára jön neki a középsuli, vagy fél hogy nem menstruál,de többiek igen, vagy hogy pont fordítva. egy ilyen fiatal lány lelki világát sok minden felkavarhatja, egy tapogatózós beszélgetés, csajos nap, hasonlók során a fentebb írtakat megpróbálnám kitapogatózni. Szerintem lelki eredetű nála is.
2019. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Talan 10 eves koromig evente 2x volt olyan, hogy azt almodtam hogy pisilek es tenyleg elkezdtem pisilni.... ettol a mai napig felek felnott letemre , de ekkora gyereknel es ilyen gyakran en is lelki okra gondolok. Mindenkepp pszichologus. Es inkabb magan orvos...
2019. nov. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
11 éves volt a fiam amikor egyik reggel pisis volt a pizsama alsója. Kérdeztük mi történt éjjel de nem tudott rá válaszolni. Nem emlékezett. Amikor levette magáról jobban megnéztem és kiderült az első éjszakai magömlése jött meg kicsit korábban mint vártuk! Ez lehet nem ugyan az mint nálad (sőt) de akkor mi is azt hittük bepisilt
2019. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Andi80018 ***** válasza:
60%
Egyértelműen pszichológus. Egyszer úgy hallottam, hogy ez annak a jele is lehet, hogy a gyerek nem bízik az anyjában. Persze ez csak egy dolog, ki kell vizsgáltatni. Hogy fog szegény menni majd olyan helyekre, ami ott alvós, pl osztálykirándulás, több napos, nyaralás. Mióta tart ez? Egyébként semmi mentális problémát nem észlelsz nála?
2019. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nefrológiára vitted már?
2019. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!