Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Két 15 éves (fiú-lány) unokate...

Két 15 éves (fiú-lány) unokatestvér együtt aludhat egy ágyban?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 20:07
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
36%
3-as vagyok, én azért nem engedném, mert például annak idején engem fogdosni akart az unokatesóm (pedig nem voltunk még 15 évesek), a rossz élmény megmaradt.
2019. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi aludtunk egy agyban az unokabatyammal meg idősebb korunkban is a nyaralonkban. Illetve egy szobában egy nagy matracon. Mind a kettőnknek volt párja és eszünkbe nem jutott volna semmi ilyen beteg dolog amire itt gondolnak egyesek. Jézusom.
2019. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
99%

Ha nem muszá, akkorj nem



Amúgy én sem értem, hogy mindenki ennyire perverz-e hogy többet gondol bele???


Vagy velem van a gond, hogy aludtam 18-19 évesen fiú osztálytárssal, úgy, hogy soha nem jutott eszünkbe összeszexelni, pedig rokonok sem vagyunk.


Nyilván aludhatott volna valamelyikünk a földön is.. de inkább nem.

2019. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

"nagy gond lehet veled, ha ezt kérdezed."


Szerintem azzal nagyobb gond van, aki kinézi a gyerekéből hogy lefeküdni az unoktestvérével, vagy egyáltalán megfordul a fejében ilyesmi.

Azért a kamaszok sem hülyék...

2019. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
35%

nem lehetne úgy utazni, hogy annyi ággyal számolunk, ahány ember megy? vagy nem rátukmálni magunkat a vendégekre, hogy akkor is nálunk aludjanak, ha nem férünk el?

ha családilag utazunk, nekem (20L) meg a 16 éves öcsémnek még mindig egy ágyban kell aludnunk, mert az apám képtelen plusz egy ágyat foglalni... mert így olcsóbb, és többet maradhatunk. ez az, amiből nem kell több, egy is sok.

2019. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésről olyan szituáció jutott eszembe, hogy vendégségben van az egyik család a másiknál, és csak így tudják megoldani. Természetesen megengedném, velem is előfordult anno.

Ahol egyáltalán felmerül az, amiért itt páran nem engednék meg, az már egy eleve beteg család. Nem is értem, hogy jut eszébe valakinek ilyen, biztosan magukból indulnak ki.

2019. nov. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
15%

Itt nem arról vsn szó h betegek!

2 hormonokkal tomboló tinédzserről van szó, akik pont abban a korban vannak, h már "felnőttnek" hiszik magukat.


Kérdem én. Ha egy osztálykiránduláson megtudnád h a fiúk a lányokkal egy ágyban aludtak, mire gondolnál?


Unokatestvérek. Egyáltalán napi kapcsolatbsn vannak, vagy csak évente 2x találkoznak?

2019. nov. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, inkább te válaszold meg, hogy miért akarod egy ágyba fektetni őket.


Nem. Jó esetben ők is felháborodva tiltakoznának. Ha ők akarják, akkor biztos lehetsz benne, hogy szexelni akarnak.

2019. nov. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
1%

16-ra:

Normáliséknál ilyen esetben egyiküknek a szőnyegre terítenek egy vastag plédet és ő azon alszik.

2019. nov. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
94%
Azért attól még, hogy "2 hormonokkal tomboló tinédzserről van szó", nem állatokról beszélünk. Tombolhat bármennyire is a hormonjai egy tinédzsernek, nem fog csak azért dugni az unokatesójával, mert valami miatt egy ágyban kell aludniuk. Bocsánat, de teljesen beteg, aki így áll hozzá. Nálunk pl. gyerekkoromban többször kellett nyaraláson a bátyámmal 1 ágyban aludnunk, mert a szállás úgy intézte, hogy a 4 személynek 2 franciaágy volt. Előfordult ez tinédzser korunkban is. Szépen mindenki aludt a saját oldalán. Szép is lett volna, ha a szüleink azon aggódnak, hogy vajon egymásnak esünk-e emiatt. Most tényleg úgy gondoljátok, hogy ha egy tinédzser amint egy ágyba kerül egy másik tinédzserrel, máris dugni fognak, tekintet nélkül arra, hogy ki van mellettük? Sajnálom a gyerekeiteket, ha ennyit néztek ki belőlük. Mellesleg baráttal is aludtam már egy ágyban szex nélkül, de gondolom ez már teljesen urban legend kategóriába esik számotokra. Mert a tinédzserek csak szexelnek ész nélkül, mint a nyulak!
2019. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!