Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-13 éves lánynak engednétek...

12-13 éves lánynak engednétek a cicanacit?

Figyelt kérdés
Gondolom otthon nem lenne gond, de mondjuk utcán, vagy suliban? Azért kérdezem, mert nekem például engedték ennyi idősen, de sok osztálytársnőmnek nem. 16/L

2019. dec. 5. 19:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
11 éves lányomnak csak ilyen nadrágjai vannak, mivel annyira sovány, hogy másfajtát nem kapok neki. Télen vastagabb, nyáron vékonyabb, tunikával. Farmert nem kapok rá, mivel magas, vékony, mindegyikbe kb. 3-szor belefér.
2019. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele gond, ha valaki megfelelően hordja. Én télen régebben is felvettem hosszított pulóverekkel, pulcsi ruhákkal ami magában rövid lenne de így teljesen korrekt. Átmeneti időben vékonyabbat választottam a túl rövid villantásveszélyes ruhákhoz. Télen sem hideg, van ezer féle egyszerű szinte átlátszó pamuttól a vastag béleltig.
2019. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%
Én inkább legginget javasolnék.
2019. dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Mért jelölted meg a kérdés témài közt a "nácizmus"-t? 😂
2019. dec. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
Nekem az öltözködés és a ruha tervezés a szakmám. Na most a ,,cicanadrág” viselése egyáltalán nem proli vagy ízléstelen, ha már ilyen szép és kifinomult szavakat használunk. DE!!! Nem egy tizenéves kislánynak való. Azokon néz ki gusztustalanul akiknek nincs fenekük, vagy éppen túl nagy a fenekük :) Szóval akin jól áll és aki tudja viselni azon abszolút nem ízléstelen. Nyílván nem a 2000 Ft-os Decathlon nadrágokat kell hordani, mert azok valóban rondák.
2019. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként utolsó mint szakértő: mi a különbség a leggings és a cica naci között? Kkmolyan kérdem
2020. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Megengedném, de ha sima fekete, akkor csak olyan pólóval vagy ruhával, ami a fenekét takarja.
2020. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17.: [link]
2020. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!