Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nincs valami ötletetek? Mit...

Nincs valami ötletetek? Mit lehetne csinálni a nyári szünet alatt, mert már nagyon unatkozok? Valami táborozási ötletek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 14:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék, hogy a többi kamasz hogyan tölti a nyarát? Elsősorban 12-15 éves lányok véleményére lennék kíváncsi, de bárki válaszát örömmel fogadom!


13/L

2010. júl. 22. 14:23
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Legtöbbször egyedül,vagy testvéremmel vagyok otthon napközben anyuék dolgoznak.Felébredek 9-10körül tv-zek,netezek délig,aztán ebédezek.Délután elmosogatok,kimegyek a kutyámmal játszani,olvasok,zenét hallgatok,netezek,vagy kint a bazénban fürdök.Átlag napon kb.ez a programom,de amúgy még a barátnőimmel szoktam kijárni,fürdőkbe járunk.Augusztusban megyünk nyaralni egész család.Rokonokhoz(unokatesómhoz,mamámhoz)el szoktam menni egypár napra.Ha még eszembe jut valami irok.Egyenlőre ennyi. :D

14/L

2010. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Internetezni és tévézni már nincs kedvem, de most - mivel lázas vagyok (elkaptam valami vírust - nem tudok mit csinálni, csak tévézni. A szüleim elváltak, Anya 9- től 5- ig dolgozik, csütörtökön (ma) és vasárnap (általában) szabadnapos.

Különben szoktunk menni fürdeni a Balatonba (itt lakunk). Vagy megyek a szomszédba babysitterkedni, de ezt most hanyagolni kell, mivel beteg vagyok. Különben jövő héten jönnek haza a bátyámék Angliából (34 éves, és ott dolgozik a barátnőjével), és jön a nővérem Budapestről (35 éves) és megyünk egy Csúszdaparkba, amit már nagyon várok! :D Remélem, addigra már kutya bajom sem lesz! :-)

Még jöhetnek válaszok, szívesen olvasgatom őket! :-D

2010. júl. 22. 16:26
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

balcsinál laksz és nem tudsz mit csinálni??????????Barátnőiddel lemész a partra, bicóztok, nézitek a srácokat. Mi is ugyan ezt csináljuk barátaimmal, csajozgatunk, autózunk. És merrefele laksz?

15/f

2010. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én 28án megyek a balatonra nyaralni haverokkal. nincs kedved hozzánk csatlakozni pár barátnőddel? :D merre laksz pontosan?
2010. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem szerétném konkrétan leírni a város nevét, ne haragudjatok! Ja, és nem vagyok kíváncsi még 13 évesen a pasikra, bocs! Különben arra lennék kíváncsi, hogy TI mit csináltok a szünetben?
2010. júl. 22. 19:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát én felkelek, tv-zek, néha főzök, vagy nyelvvizsgámra készülök, tv-zek, kint vagyok, néha körmöshöz megyek meg ilyenek.. este 7-től netezek. amúgy mi is 28-án megyünk Balcsira. :P

13/L

2010. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Tanulok gőzerővel a vizsgáimra. És naggggyon naggyon utálom,mert sehova nem mehetek el emiatt... Viszont igaz, hogy jobb lenne nekem is,hogyha jól siekrülnének a vizsgáim.:) Ám csak azért kell mindenből vizsgáznom augusztusban,mert fél évet külföldön tanultam. 17/L
2010. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Idősebb vagyok kicsit mint te, 22 éves, de engem abban az időben a kreatív dolgok kötöttek le:) Találj valami olyan alkotótevékenységet, amit élvezel, és törekedj minél magasabb szintre benne! Hobbiboltokban például nagyon sokféle ötletet találhatsz, hogy milyen technikák vannak. Még zsebpénzkiegészítésre is felhasználhatod, ha eladod a cuccokat a meskán:) Nekem üvegfestés, decoupage, füzetdíszítés, fülbevalókészítés ami a leginkább bejön.
2010. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
testvéred nincs?
2010. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!