Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák? Mit szólnátok hozzá...

Anyukák? Mit szólnátok hozzá ha egy 22 éves fiú rendszeresen ott aludna a 16 éves lányotokkal?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 15:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%
Nem örülnék, de ha már így dönt akkor fogamzásgátlót szedetnék vele. Ha erre nem hajlandó akkor hozzánk nem jöhetnek, plusz ha úgy marad a felelőtlensége miatt, akkor intézze ő ahogy akarja.
2020. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
És ha a lányotok nem kérdezné meg csak idehozná a barátját?Mert nem érdekli a véleményetek?
2020. febr. 21. 17:59
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Olyan nincs. :) Akkor az első után szóln3k, hogy bocsi, de nem ismerjük a fiút, lesz szíves előbb bemutatni. Ha erre nem hajlandó, akkor a következő alkalommal kihajítanám a fickót.
2020. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem a véleményem kell érdekelje, hanem az engedélyem. A véleményemet nem is biztos, hogy elmondanám neki, tudom, hogy telibe****, ez egy ilyen időszak. De amíg velem lakik, én fizetem minden kis kívánságát, addig nem hozhat csak úgy szó nélkül idegeneket haza. Szóljon előre, mutassa be, beszéljük meg. Nem vagyok olyan szülő, akihez ha őszintén és korrektül közelítene a lányom, akkor ne lehetne velem megegyezni, de amint így állna hozzám, ahogy a hozzászólásodban említed, minden korábbi jófejségem megszűnne. Tudom, hogy a nevelésével már "elkéstem", ha idáig jutottunk, de attól még szabályok azok vannak, és ezeket igenis be kell tartania, akármennyire nem tetszik neki. Majd ha elköltözik, akkor azt visz fel magához, akit akar, arról nem kell beszámolnia, de amíg potenciálisan én nyitok rá egy meztelen fiúra reggel a mosdóban, addig ne is haragudj, de igenis van hozzá közöm, mikor és kit akar hazahozni.
2020. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Olyan azért nincs, hogy ő csak valakit ott altat más házában, mert az ugye nem az övé.
2020. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen a 21 éves barátommal vagy nálunk vagy náluk aludtunk. Persze ismerte mindenki otthon. Jelenleg a férjem, ő 37 én 32. Ha nem érdekli a véleményed akkor valami nagyon el lett rontva és nem az a baj, hogy van barátja. Hanem a bizalom és a tisztelet hiánya.
2020. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Vennék neki kotont és megtanítanám a használatára.
2020. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ha gazdag a srác, nem zavarna
2020. márc. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!