Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék hogy békén...

Mit tehetnék hogy békén hagyjon ezzel anyukám?

Figyelt kérdés
Folyton azt mondja hogy hízzak hízzak és hízzak,szerintem teljesen jó a súlyom és jól érzem magam a bőrömbe(166 cm és 49-50 kg,nem rég adtam le 9 kg-ot mert leraktam a gyógyszereim). Mindenkinek panaszkodik rólam hogy alig eszek,meg hogy be fog fektetni a kórházba,de nem érti meg hogy előtte is csak azért voltam 59 kg mert szedtem a gyógyszereket és annyira idegesít,nem akarok meghízni. Már beszélgettem vele erről de mindig azt mondja hogy azt hiszik mások hogy nem ad nekem enni,pedig ez nem így van.
2010. júl. 25. 20:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
jah és 15/L
2010. júl. 25. 20:37
 2/13 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki ezt az oldalt!

[link]

2010. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
milyen gyógyszereket szedtél?
2010. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ilyeneket már mutattam de nem zavarta :S

am Rivotril,Fevarin

2010. júl. 25. 22:16
 5/13 anonim ***** válasza:
milyen betegségre szedted ezeket??amúgy meg tök jó a súlyod,mondd meg anyukádnak hogy így érzed jól magad,az meg hülyeség hogy azt hiszik hogy nem ad neked enni,inkább legyen büszke,hogy ilyen szép alakú a lánya.engem 173 cm-sen 54 kg-san kiszekált a világból,nem vehettem fel kicsit feszülősebb cuccokat,mert látszik a hájam,pedig tök vékony voltam...eredménye:anorexia.már kigyógyultam,de ezt nem bocsájtom meg neki.
2010. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

uh pedig tényleg vékony lehettél :S

pánikbetegségre és depresszióra írták fel nekem,szerencsére nagyon hamar talpra álltam :)

2010. júl. 25. 22:40
 7/13 anonim ***** válasza:

Az jó,hogy lerakhattad a gyógyszereidet!Mióta szedted őket?Mennyi volt a szedés előtt a súlyod?

Javasolnám,hogy menjünk el együtt az orvoshoz,s ott beszéljünk a kérdésről.

Durva:de lehet,hogy anyukádnak van deije

2010. júl. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
depije bocs
2010. júl. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kb. fél évig szedtem a gyógyszereket,vagy egy picit több ideig,de az utolsó 3 hónapnál már nagyon csökkentett adagot szedtem,mert már jól voltam,sokat küzdöttem hogy minden rendben legyen :)

Előtte vékonyabb voltam,46-47 kg.

2010. júl. 27. 10:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem túlsúllyal piszkál.. :/ 167cm 56 kg Szerintem nem töröm már magam, mert volt egy időszak amikor 4-5 kg-t fogytam 2 hét alatt akkor meg az volt a baja h sovány vagyok.
2010. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!