Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék hogy békén...

Mit tehetnék hogy békén hagyjon ezzel anyukám?

Figyelt kérdés
Folyton azt mondja hogy hízzak hízzak és hízzak,szerintem teljesen jó a súlyom és jól érzem magam a bőrömbe(166 cm és 49-50 kg,nem rég adtam le 9 kg-ot mert leraktam a gyógyszereim). Mindenkinek panaszkodik rólam hogy alig eszek,meg hogy be fog fektetni a kórházba,de nem érti meg hogy előtte is csak azért voltam 59 kg mert szedtem a gyógyszereket és annyira idegesít,nem akarok meghízni. Már beszélgettem vele erről de mindig azt mondja hogy azt hiszik mások hogy nem ad nekem enni,pedig ez nem így van.
2010. júl. 25. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Engem nem piszkal, pedig en lehetnek sulyossabb meg magassabb is. Na ezt utalom magmban: 46 kg es 149 cm:( Fuj

Na mind1, ez van:)

15/L

2010. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
utsó válaszoló: hova akarsz még hízni.. :O nem vagy kicsit súlyos???? én 160 cm vagyok és 47 kiló... és hogy a kérdésre is válaszoljak: mond meg anyukádnak hgogy te így jól érzed magad és hogy ne érdekelje mások véleménye.
2010. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsó elötti vagyok.

Dehogy akarok hízni, sőt fogyni szeretnék. Csak ha magassabb lennék, kéne még 1-2 kiló rá, ennyi.

2010. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!