Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Műköröm? Piercing? Henna? Tetkó?

Műköröm? Piercing? Henna? Tetkó?

Figyelt kérdés

Van valamelyiked?

kort, nemet pls.


2010. júl. 26. 21:15
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nincs, fiú vagyok, de nem is tetszenek az ilyenek a lányokon(a henna még emegy, a 20 fübevaló hülyeség, nem tetszik).
2010. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim válasza:
Nekem 14 évesen lett orr piercingem.(nem feltűnő,egy kis kövecske)17 évesen pedig nyelvembe rakattam.És egyikhez sem kellett szülői engedély,de még plusz pénz sem.Most 21 évesen lett műkörmöm.Majd még a tarkómra szeretnék egy pici tetoválást,ami nem olyan feltűnő.
2010. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
80%

A henna nem lemosható, ha "felfestik" rád, akkor pár hét alatt lekopik, de csak úgy lemosni nem tudod.

nekem van köldökpiercingem, azt hiszem 15-16 voltam amikor csináltattam, a szüleim beleegyeztek, de a szalonban nem kértek semmi igazolást vagy hasonlót, mert kiskorú vagyok.

tetkót talán egyszer szeretnék, nagyon tetszenek most azok, amik a boka alatt vannak, valami vékony kis virágminta, és a lábfej külső szélén "mennek". de még várok vele, hogy biztos akarom-e:D a piercingen is majdnem egy évet agyaltam.

21L

2010. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
80%

esetleg egy 10mm fültágító? :D

szerintem a műköröm meg a henna még elmegy esetleg a piercing, mert nem életre szólóak, lekopnak, letörnek, kiveheted őket. Fültágítás...hát 20 év múlva gyönyörű leszel a lógó elefántfüllel. És a tetkó hogyan néz ki egy öregedőn? Nekem nincs és nem is tervezem egyiket sem. Több barátom bánta meg a lip pc-t kiszedték, és a helye ottmaradt. Valamint osztálytársnőm magának szúrta...később kiderült egy menstruációt szabályozó ideget szúrt át.

2010. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Műkörmöm nincs, mert a) ronda, b) nincs rá szükségem. Pirszingem van: ajakpc és helix (fül porcban), Tetkó remélem jövőre lesz (ballagás után lesz mani>.<), henna meg szerintem hülyeség.
2010. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
80%

Én a fulemre szúrtam magamnak egy másik lyukat, de akarok szájpiercinget, amit nemsokára meg is csináltatok, ha lesz rá idom és pénzem :)

Tetkót is akarok, de azt csak olyan 2-3 év múlva, addig még gondolkozok rajta, hogy mit és hova.

A mukorom nem tetszik, nem is kell soha, mert most gitározni tanulok.. Hennám volt júniusban.

A nyelvpiercing is nagyon tetszik, csak félek, hogy nagyon fáj és begyullad.

15/L

2010. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
38%
Én 13 éves vagyok és a hennához nem kellet szülői engedély,se plusz pénz..
2010. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim válasza:
80%

26 éves vagyok,15 évesen elmentem a tetkó szalonba 9 rajzal hogy ezt most mind varrják rám.Az ujjamon,mindkét vállamon,a köldökömnél,mindkét combomon,a szemérem dombomon,a fülem mögött,és az egyik lapockámon vannak tetkók.A legkisebb az ujjamon lévő kereszt,a legnagyobb a combomon van,ami egy A3-as lapnak felel meg kb.Piercing a nyelvemben van és 3 fülbevalóm van.Ezt mind 15 évesen gyűjtöttem be.Anyám ordított,apám felpofozott,én erre otthagytam őket (július elején) és a suli első napján láttak viszont.Utána nem emlegették a dolgot.Semmit nem bántam meg,bár 15 évesen kicsit korai volt.A szalonba semmit nem kérdeztek,adtam a lóvét és már csinálták is.


26/L

2010. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Van egy Helix piercingem


14/F

2010. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
17 lány+ kismama---> tetkó pircing müköröm. mindd van. henni nem kell gagyi. mükörömnek nem kell 18 as beleegyezés ne röhögtess és a többihez se ha adsz még plusz 2 ezret;)
2010. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!