Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Orr piercing. Megkockáztassam?

Orr piercing. Megkockáztassam?

Figyelt kérdés
Nyáron átszúrattam az orromat,de anyu elküldött otthonról és addig nem mehettem haza,amég ki nem vettem. (2 hétig). Azóta folyamatosan mondom neki,hogy szeretnék,de azt mondja hogy akkor költözhetek. Miért ellenkezik ennyire? Szúrassam át még 1x? 16/L
2011. márc. 25. 20:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
nem helyes,h ezért elküld otthonról,ez nem a megfelelő nevelési mód,ha ezt így folytatja el fogsz menekülni otthonról,aztán soha többé nem lát.Amúgy nem pártolom az orrpiercinget.
2011. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Igen... De szerintem ez még teljesen elfogadható dolog. Nagyon szeretnék :/
2011. márc. 25. 20:44
 3/30 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is nagyon egyedi leszel vele, úgyis ez a célod. Minden második tini csajnak szét van szurkálva az arca...
2011. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Valóban nem helyes elküldeni a saját gyerekét elküldeni emiatt, de az sem helyes, hogy a 15 éves gyerek nem beszéli meg az anyjával, hogy orrpiercinget akar, vagy ha meg is beszéli, akkor is úgy állít haza, hogy már ott van!


Azt is csodálom, hogy egyáltalán átszúrták neked!


Én amikor csináltattam a köldök piercingemet akkor anyámnak ott kellett lennie, hogy beleegyezik-e. A kozmetikusom nem szúrt 18 éven alul csak szülői felügyelettel. Nekem 15 évesen lett köldökpiercingem, de nekem szerencsém van, mert anyum nagyon fiatalos és olyan mintha a barátnőm volna! =o)


Ne szúrasd át! Annyit nem ér szerintem! Meg lehet élni piercingek nélkül is!

2011. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg leülni anyukáddal és békésen beszélni erről vele,hogy bővebben mondja el miért nem engedi mi a véleménye erről az egészről hátha jól is elsülhet a dolog :-)
2011. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Ne menj a divat után, én is kinőttem ezt a piercing mániát, mára csak egy csúnya feketés pont van ott, mintha koszos lenne az orrom.

Az pedig, hogy elküldtek otthonról, szerintem is rossz nevelési módszerre utal, fogadj szót, még ha nehéz is.

21L

2011. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

hát elöszőr az én anyám is ilyen volt mondjuk én csak 13 voltam amikor akartam piercinget. mondjuk én köldök piercinget. és a 14 szülinapomra még is meglett! :) (pedig nem voltam erőszakos és tessék én jártam jól)

agy neki egy kis időt hátha..:)

2011. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább egy köldök piercinget ajánlanék Neked, ha a lányom lennél.A lányom a szemöldökébe szeretett volna ,pont ősszel, de aztán megegyeztünk egy köldök piercingbe :-)

Mindenki máshogy nevel, én biztosan el nem küldeném soha a 15 éves lányom, pláne azért, mert van két kicsi (18 hós, 4 hós)és az olyan lenne mintha csak Ők lennének, a nagyot meg le se ....nám.

30.N

Próbálj közös nevezőre jutni vele! :-)

2011. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%

Miért kell rögtön ezzel a qurva divattal jönni??

Az ember szeretne valamit ami nem 'hétköznapi' azonnal a divattal meg a majmolással kötitek össze.

Bármi hihetetlen vannak olyan emberek akiknek van ízlése és saját véleménye,szóval neki tetszik az orr pc akkor mivan??

Szerintem semmi értelme megint kiszúratni,mert iszonyúan össze fogtok veszni,annyit meg tényleg nem ér..

nemsokára 18 vagy és csináltathattod..

Azt meg nem értem,hogy hova küld el??Vagyis NEM küldhet el..

2011. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
43%

Valóban azt akarod, hogy egy fémdarab legyen az arcodon?

Nem tudom ezen mit találnak menőnek a mai fiatalok, én szerintem elég nevetségesen fogsz kinézni vele. DE!


Én csak egy újabb névtelen válaszoló vagyok az internetről, szóval nem vagy köteles hallgatni rám.



Anyukád is az én véleményemen van és ezért nem engedi meg. Talán azért, mert az ő idejében, aki ezt tette az kilógott a sorból? Manapság már az lóg ki a sorból, aki nem csinál ilyen elmebeteg dolgokat és nem akar ezekkel menőnek tűnni.

2011. márc. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!