Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Műköröm? Piercing? Henna? Tetkó?

Műköröm? Piercing? Henna? Tetkó?

Figyelt kérdés

Van valamelyiked?

kort, nemet pls.


2010. júl. 26. 21:15
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
49%

A műköröm szerintem undorító és fölösleges. A természetes köröm az igazi. Unokatesóimnak (8 és 12 évesek) volt műkörmük, de olyan, ami lejött a víztől, ráadásul nem is az egész körmükön volt (nem tom, h az melyik) és olyan ronda volt a narancssárga.

A piercing meg egyenesen visszataszító. Erről többet nem is írok.

Henna van a kezemen, olyan, mint az 1. sorban az 1.: [link]

De majd lesz az arcomon is, jövőhéten csináltatom meg. =)


Tetkóról se szeretnék sokat írni, mert az ha öreg leszek, baromi ronda lesz, meg fájdalmas is, és emg is lehet unni, ezért szeretem a hennát.

2010. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 11/L
2010. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Hennám volt Görögországban tavaly nyáron, két delfin a vállamon, és nyolcadikban egy rózsa a kézfejemen. Piercingem, tetkóm nem lesz, mert a Párom kirakna mint macskát *****... Műkörmöm ballagáson volt, mert rágtam a körmöm és csúnya volt. De azóta leszoktam róla és szépek az igaziak is :)

16/L

2010. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Egy piercing az ajkamban, és az egyik fülemen 3 szúrás van.

14/L

2010. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
nekem nyelvpc-m van és a füleimbe összesen 3plusz lyuk van az alapon kívül.. szeretnék egy ajakpc-t de anyum nem engedi a közeljövőbe..de nyárra megenyhül.. tetkót is szeretnék de majd csak párév múlva addig is henna.. az azért is jó mert mielött csináltatnál igazi tetkót megcsináltatod henával h nem unnád e meg vagy ilyesmi..
2011. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Tetkóm 100%, hogy egyszer lesz, jövő nyáron csináltatok olyan kicsi orr piercinget, amilyen Keshának van, hennám meg minden káron van 8 éves korom óta a tenyeremen:)

13L

2011. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:

van egy tetkom, egy nyelvpirszingem, a bal fülemben 5 a jobb fülemben 7 lyuk. volt több piercingem csak begyulladtak..és nem szenvedek azokkal, műkörmöm is volt már nem 1x, és nem vagyok egy elkényeztett p*csa. :) hanem ha kapok pénzt akkor szoktam csak, amúgy meg nem húzom le anyámékat. ;D

ja és 15 lány. :)

2011. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Van egy tetkóm meg szeretnék nyáron még egyet. (Nem divatból csináltattam!!) A tetoválásomat 1 éve csináltattam.

Piercingek közül a Microdermal tetszik. A szám körül szeretnék majd egyet, bár még nem tudom.

Műkörmöm nincs de lesz egy rövid ideig , ugyanis nagyon rágom a körmeimet és csúnyák. Szóval azért kell, hogy leszokjak róla.

15/L

2012. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok. (13L)


Azóta van állandóan műkörmöm + van fülpiercinget. Tetkót, orr, és köldökpiercinget majd szeretnék 1-2 év múlva.


2 nap múlva 15L

2012. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

nincs pc-m de nem is lesz valamiért nem tetszik

hennám volt 2-szer egyszer kb 10 évesen és egyszer tavaly nyáron ami tavaly nyáron volt nagyon tetszett (egy kínai jel a jobb kézfejemen a hüvelyk ujjam fölött kb 3-cm s és teljesen leírja az életem)lehet meg csináltatom később tetkó ként.műkörmöt nem csináltatok mert szép hosszú alakúak és mikor lekenem mindenki az hiszi hogy mű xD

L/14

2012. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!