Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom másik új telefont...

A lányom másik új telefont kér! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy 13 éves lányom akinek karácsonyra vettünk egy új Samsungot 250 ezer forintért.


Azonban most tavasszal megjelent valami más fajta smartphone és hisztizik nap mint nap hogy vegyük meg neki. Ez a telefon valami olyan aminek a képernyőjét ketté lehet hajtani, és az ára 800 000 forint.


Ha megveszem lehet hogy jövőre is kér egy másikat.


Mit tennétek a helyemben?


Egy kétségbeesett anyuka


2020. ápr. 21. 21:52
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu,ugye? Nyugtassatok már meg, hogy nincs ilyen, légyszi!
2020. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kétségbeesés tárgya? Nem veszed meg, gyerek max hisztizik, te meg leszarod. Nehogy már egy 13 éves tartson rettegésben. Ha ennyi fölösleges pénzetek van, akkor ennyi pénzből 3 ember is el tud menni 2 hétre télen thaiföld, vietnám vagy valami hasonló helyre, ahol olyankor nyár van és napsütés.
2020. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem venném meg mert nem éri meg.

Inkább felajánlanám neki, hogy válasszon új ruhákat, könyveket, értelmes dolgokat. Van pénzem és szívesen is költöm de telefonra utálok pénzt kiadni.

2020. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
92%
De ez a kérdés ez nem komoly ugye? 😀
2020. ápr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem is gondolkodnem egy percig se. Nem vennem meg.
2020. ápr. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
35%

Szia

Azzal nincsen probléma hogy a telefonja 250000 ft ha azt a telefont ki is használja és nem csak azért kellett neki mert a barinőknél valamivel menőzni kell.Az én telefonom is ennyibe került es én is tini vagyok de nem kérlelem apucit hogy vegyen nekem egy újatt mert van már egy másik modernebb a piacon.Én amúgy még a 250e ft-osat is sokallom mert az én osztalytársaimnak mindnek max ilyen 50e ft-os van.Viszont az hogy egy közel 1 millás telefont kér na az már nagyon durva!En elmagyaráznám neki hogy nincsen szüksége ilyen telefonra mert az övé még használható és nagyon jó telefon lehet és sokat tudhat ha ennyibe került.Nyílván nagyon menő az ilyen telefon amit ő akar(a családban van ilyen onnan tudom) de az nem egy gyereknek való!A mai gyerekeknek csak azert kell telefon hogy görgessék a facebook-ot,instát stb felhívják apucit vagy anyucit hon nem lesznek otthon meg selfizzenek erre tökéletes az ő telefonja.Ha nem érti meg akkor mondd el neki hogy te sokallod az árát mert más ember ezért több hónapot is dolgozik és nem való neki még ilyen telefon.Meg a suliba amúgy is tuti hogy valamilyen "kedves" emberkének megtetszik és ellopja(mi sulinkban hónaponta van) és akkor cseszhetitek mert ki tudja mit csinált vele a gyerek.Ezt neki is meg kell értenie

2020. ápr. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%
Nos, elvennem tőle a mostani telefont és vennék neki egy kinyitható Samsungot. Ezt: [link]
2020. ápr. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
Én is eléggé kétségbe lennék esve milyen anyagias gyerekem van...
2020. ápr. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
92%

Ordít a kérdésről, hogy egy unatkozó tini írta. 🤣

250ezerért telefon? Meg 800ezerért? Persze persze, na vedd csak ki a biliből a kezed, és ülj le tanulni, mindjárt kezdtek!

2020. ápr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
90%
Fognám a 250ezres telefont, és összehajtanám neki. Mondjuk egy kalapáccsal.
2020. ápr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!