Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom másik új telefont...

A lányom másik új telefont kér! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy 13 éves lányom akinek karácsonyra vettünk egy új Samsungot 250 ezer forintért.


Azonban most tavasszal megjelent valami más fajta smartphone és hisztizik nap mint nap hogy vegyük meg neki. Ez a telefon valami olyan aminek a képernyőjét ketté lehet hajtani, és az ára 800 000 forint.


Ha megveszem lehet hogy jövőre is kér egy másikat.


Mit tennétek a helyemben?


Egy kétségbeesett anyuka


2020. ápr. 21. 21:52
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kijött 800ból Phuket tavaly.
2020. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
88%

eskü nem értem milyen agybaja van a kiscsajnak, az öcsém és az én gépparkunk (két laptop, két telefon, két tablet, két terás háttértár, egy plusz monitor, plusz billetyűzet, meg egerek, fejhallgatók, minden bizbasz) együttesen alig 250... talán akkor lesz 800.000 forintos tulajdonunk, ha öcsémnek ballagásra ajándékként összedobja a család az asztali gépet, amire egy ideje szüksége lenne, olyan kaliberű cuccokat programoz/videót vág, ami már nem nagyon fut a gépén.

a lányod az egy ilyen hü lye?

2020. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
71%
Hmm. A szüleim (csak hogy családból induljunk ki), egyenként 300 ezer forintos gépet vettek, mivel ezzel keresnek, hát, 7 számjegyű összeget. Most akkor, azért mert esetleg én is jó tanuló vagyok, igaz én már gimnáziumba (Picit magasabb, mint egy általános suli), akkor én is kérjek, egy high-tech csúcskészüléket, amelyet a komoly üzletemberek vesznek? Ne vicceljünk már... Mindenki tudja, hogy nem csak felesleges, de őrjítően nagy hülyeség is. Főleg úgy, hogy karácsonyra kapott egy nem olcsó telefont. Érdekes, az én "csóró" Xiaomim, ami 60 ezer volt másfél éve, a mai napig szépen, lag mentesen muzsikál. Jó, lehet a Messengert, 1 mp helyett, 2 mp alatt tölti be, de nem hinném hogy emiatt hátrányból indulnék bármi felől. Egyébként a kislánynak két jól irányzott pofon, illetve egy kiadós veszekedés segítene helyre rakni a fejét. Tudom, itt mindenki egy rohadt nagy álszent, és esze ágában sem lenne gyereket megütni, de valljuk be, aki gyerek, azt már minimum 1-szer pofon vágták, aki meg szülő, minimum egyszer adott a gyerekének pofont. :)
2020. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
88%

Jaj egy tipikus rongyrázó kérdés.. . Épp a gyk-ra jön sírni a neveletlen hisztérika anyukája, aki csak pénzzel tudja befogni a gyereke száját!

Még ha hihető lenne! De kicsit túltoltad!

2020. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
81%

https://www.youtube.com/watch?v=A_LOd1qt0-s&list=PLVJH24yGtE..


Nézd meg ezt, aztán gondolkodj el magadon, hogy milyen szülő, vagy, hogy egy ilyen elkényeztetett képződményt neveltél.

2020. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim válasza:
100%
Hát, szerintem ne vedd meg neki, mert akkor azt hiszi hogy akkor már jövőre is lesz új. Vagy dolgozzon meg érte vagy esetleg elégedjen meg ezzel ami most van neki! :)
2020. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim válasza:
100%

Semmiképp se vedd meg, mert ha látja hogy olyen befolyásolható szülő vagy aki megveszi a legdragabb telefont akkor nincs vissza ut. Egy ev mulva megint ujat fog kerni, mert akkor mas lesz a meno.

Szerintem tarts neki egy kis beszedet a penz fogalmarol, hogy tisztaba legyen az ertekevel, azzal hogy az nem csak ugy beesik az ablakon hanem meg kell dolgozni erte. Az atlagos embereknek ez egy tobbhavi fizetesebe kerulne.

2020. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem egy 70ezres telefonom van, 2 éve. Fb megy rajta, telefonalni tudok, fotózni tudok. Magamnak se biztos, hogy vennék negyed millás mobilt, nemhogy a gyerekemnek.
2020. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
49%

Ajánld fel neki, hogy ők, kifizetés, de csak a felét. A másik felét neki kell előteremteni!

Zsebpénzt most úgyse kap, szóval hátha felhomályosul. Ha már ti ennyire elkényeztettétek, hogy egy kis hiszti miatt képes vagy 800ezret kibszni az ablakon!

2020. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
49%
*hogy ok, kifizeted, de csak a felét
2020. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!