Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól várható el...

Hány éves kortól várható el egy gyerektől, hogy az online oktatást teljesen önállóan intézze magának?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
Soha. Mindig ellenőrizni kell. Majd ha eltartja magát, akkor rá lehet hagyni.
2020. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
69%
Nálunk nincs ezzel probléma. Fiam alsóban is egyedül tanult, (nekünk nem mondta meg, hogy mikor van doga, csak az ötöst hozta) most meg benn ül a szobában, néha zoomol egyet, és így is napi 2-3 ötöst kap. #11. Majd ha eltarthat magát? És ha nem tud magáról gondoskodni, mert mindig ellenőrizni hív? És ha meghalsz, akkor ki segít neki?
2020. máj. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
*eltartja (autocorrect)
2020. máj. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
12-es büszke lehetsz a fiadra, mert alapvetően nem ez a standard a gyerekeknél. Minden gyerekes ismerősöm panaszkodik most.
2020. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
#14 Fiam köszöni szépen. Férjem szokta mondani, hogy Levi így legalább legálisan ülhet gép előtt, amit nem igazán értek, mert eddig is megengedtük neki a játékot. Nem tudom, hogy arra büszke legyek-e, hogy esportol (Brawlhalla, Valorant, LOL.) (ezeket ő sorolta föl múltkor, én nem tudom mik ezek), de kosarazik és rendszeresen edzik is, az apja hajszolja, de meg fogja hálálni, és ő is büszke magára. Viszont néha félek, hogy valamit elrontok, amikor nem engedem ki a parkba néhány barátjához. Rossz előérzetem van ezektől, attól, hogy ebből a dumcsizgatásból lesz a pia, később talán cigi, drog... Ezt helyesnek tartom, és ő is megérti szerencsére. Kedves 8-as!Ügyes vagy gyereknevelésben!
2020. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
*nem a játékra gondoltam a második sorban, csak már az járt a fejemben. Férjem, nem-igen helyesli a játékot, azért mondogatja ezt.
2020. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

9-es azért elég nagy tévedésben van. Az iskola alapvetően nem a szülő dolga, hanem az iskoláé, ráadásul most már elég sok a tanulási zavarban szenvedő gyerek.

Most elvárt, hogy a gyerek írjon önállóan vázlatot, ossza be magának az időt, stb. Ezt mikor tanították meg nekik az iskolában? És szerintem nem a szülő dolga ezeket megtanítani.

Pl. bírom, amikor a tanár kiír egy feladatot, hogy az adott versben keressétek meg a költői képeket. Aztán a gyerek visszaküldött valamit, erre a tanár ki volt akadva, hogy rossz. Elég bonyolult vers volt, ebben azért több segítség kellett volna a gyerekeknek.

2020. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A 11 éves húgom már egyedül intézi. (5.dikes)
2020. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!