Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire nyominak?

Figyelt kérdés

Már mindenkinek volt pasija, csak nekem nem. Az egyetlen helyes fiú a környezetemben gyakorlatilag le se sz*r vagy csak cikiz de néha teljesen egyértelműen viselkedik. Nem igazodom ki rajta. Mindenki szépnek tart de én ezt valahogy nem érzem magamon. Sokszor be tudok vágni egy egész tábla csokit, utána meg teljesen ki vagyok akadva az alakomra. Ezzel egyedül vagyok, vagy mások is érzik néha hogy szinte csak a kutyája szereti őt? :,(

12/L


2010. júl. 31. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Túl fiatal vagy, hogy pasid legyen, várhatsz még, és ettől miért érzed magad nyominak?


Mások ilyen idős korukban azt se tudják mi az a szerelem...gondolj bele, minek neked még pasi?

2010. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hidd el en is igy erzek bar nekem nem egy pasi van a kornyezetemben de ok is ugy vannak vele h le se ...-nak.baratnoim nekem is mondftak mar h nem ertik mert nem buknak ram a fiuk mert tok szep vagyok sztuk,de en nem erzem magam szepnek na jo neha de nagyon ritkan esn nem masok elott.


es a pasizassal meg tenyleg ra ersz hisz meg csak 12 vagy,en is akarnek mar pasit, de en is naon raerek meg na de mind1.


nemtom mert erzed magad nyominak ,nincs ra okodd

2010. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elozo vok lehagytam 13L
2010. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy ne volt pasid mert már rég nem lennél szűz
2010. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
12 éves vagy az ég szerelmére! Még iszonyatosan sok időd van, és nincs az a kultura ahol nyomi lennél, mert ennyi idősen még nem volt pasid! Ne őrjíts meg! Gyerek vagy még, ráérsz ezen agyalni!! Egyél nyugodtan csokit, majd lemozgod! Nincs ebben semmi rossz! Lazíts és nézz meg egy filmet, ne gondolj butaságokra!
2010. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarsz pasit? De most komolyan, tudom hogy jó lenne átélni ami a romantikus filmekben van, de hidd el hogy ráérsz még, és most még nem lenne olyan. A fiúk ilyen idősen még "le vannak maradva" mind testileg, mind szellemileg. Ez alatt azt értem, hogy ilyen idősen a lányok kicsivel többnek néznek ki mint a fiúk, és a fiúkat ilyenkor még nem igazán hozzák lázba a lányok, főleg nem vágynak komoly kapcsolatra. A nálad idősebb fiúknak meg teljesen más az érdeklődésük, majd eltelik egy-két év és akkor már nem lesz gond a korkülönbség, de most még az. Az hogy szép vagy ( bár 12 évesen még majdnem mindenki szép, na majd 30 év múlva már csökken az arány XD ) az csak előnyöd lesz, majd mikor teljesen nővé érsz, hidd el nem tudod majd levakarni a pasikat ;) Addig is, próbálj meg csak barátkozni a fiúkkal.
2010. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ,én nézegetem a pasikat,de nem akarok,mert akkor pl a strandon nem nézhetném meg öket,merthogy aaaaj nekem van pasim,nem szemehetek meg ilyenek xD. elég ,ha flörtölsz a strandon,bnőkkel menny el ,azt csak nyugi van :D 13.L
2010. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

na most figyelj!

15 vagyok és nincs pasim és nem is volt és mégis meg vagyok,te még túl fiatal vagy,mit akarsz??

2010. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jézusom-_-" túl sok tinimagazint olvastál?

olyan vagy mint egy pisis plázacica

12 évesen még ne akarj pasizni.igaz hogy a járás nincs korhoz kötve csak hogy mit szabad és mit nem.de egy 12 éves még kicsi hozzá.sokszor egy 14 éves is.énis 14 vagyok és összejöttem egy sráccal de 2 hét után dobtam mert őszintén szólva csak pasit akartam de rájöttem hogy nem szeretem.tanultam belőle.ez pár hónapja volt.1 hónap múlva 15 leszek érettebbnek érzem magam mint akkor.most megint van barátom,most tudom hogy télleg szeretem és nem csak pasi kell.hisz meglennék pasi nélkül nem is hiányzik.de mégis így alakult.majd mikor jócskán elmúltál 14 akkor gondolkozz a pasikon-_-"

2010. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!