Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak ha nem megy a...

Gyak.kérd. kérdése:

Mit csináljak ha nem megy a nevelèse ?

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok tanácsot mert kezd kétségbeejtő lenni a helyzet :( van egy párom és neki egy 11éves fia aki amióta bejött a karantén azóta itt van pár napos megszakításokkal.Na most ő egy tipikus fiú aki szinte semmit nem csinál magától nem eszik ha nem teszik elé nem fürdik ha nem mondom neki csak a gépezés megy....Nekem van 2lányom egy ovis meg egy iskolás és látom hogy ez a viselkedés hatással van rájuk is és ők is ezt akarják hogy mehessen a gép anya mindent megcsinál ...megy a vita a veszekedés.A párommal beszéltem erről többször aki sértés ék veszi mert azt hiszi ki akarom paterolni a fiát pedig nem így van csak hiàna van rászólt a semmi nem változik én meg nem akarom nevelni őt is mert nem nekem kellene.

2020. jún. 10. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Ne neveled. A lányaidat neveled. Megmondod nekik, hogy ok azt csináljak, amit te mondasz, amúgy is kisebbek még. Soha nem vezetett meg jóra ha az egyik szülő a másik gyerekével foglalkozott. Ha nem eszik, nem eszik. Szard le. A fürdést is. Nem a te gondod.
2020. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Ne felejtsd el, hogy te választottad a párodat és nem a párod fia téged. Egyáltalán nem biztos, hogy odavan attol amiket mondasz neki még akkor sem ha egyébként igazad lenne. Kamaszodó gyerek aki amugy is ellenáll mindennek, hát még ha tőled kapja..
2020. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se neveld. Ne idegeld magad. A párodnak kéne. Én hagynám, és előbb utóbb rajonne a párod is, hogy muszáj lesz foglalkozni a dologgal. Nem eszik, hát nem eszik. Nem fürdik, hát nem fürdik...stb.

Nekem éppen ezek miatt, nem kellett volna olyan férfi, akinek már van gyereke.

2020. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha éhes lesz enni fog. Ha budos akkor majd eghet miatta a feje a barátok előtt majd lefurdik.
2020. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!