Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Válás után ellentétes nevelési...

Válás után ellentétes nevelési elveink ősszecsaptak a férjemmel? Lehetséges hogy elvegyék a közös felügyelti jogot és a fiam újra normális legyen? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt férjem szó szerint mindent megenged a gyereknek, csak hogy tanuljon. Ez legyen édesseg nasi vagy videójáték. A fiúnk cukorbetegség szélén áll, eléggé pocakos is lett már mivel a sportot abbahagyta. Hiába eszik nálam normálisan az apjánál főtt étel a meki, kínai vagy süti. Nasi meg óriás milka és a társai nem beszélve az energia italról. De persze a gyerek kitűnő ezzel lehet dicsekedni. Ha én ezt megemlítem akkor a hibás én vagyok, a fiam már kijelentette amint lehet költözik apához. Az iskolában is rólam panaszkodik én milyen szigorú vagyok.

A férjem semmiben nem hajlandó segíteni, annyira jó hogy a gyereket tömje pénzzel és kajával.


2019. márc. 3. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

"A fiúnk cukorbetegség szélén áll"


EZ MIT JELENT??? Mert VAGY cukorbeteg, VAGY nem, olyan nincs, hogy a "szélén van"!

2019. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

A pocaktól még nem lesz cukorbeteg, de tény hogy ez nagyon nem normalis.

Viszont emiatt nem fogjak elvenni a közös felügyeleti jogot, sajnos ennél komolyabb dolgokat is lesz**nak....:-(

2019. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó vagyok: mutasd meg a gyerekednek meg az exednek az "élet 250 kg felett" - ez a céljuk??
2019. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
itt a gyerek huszadrendű probléma. 2 'értelmes' felnőtt kikapcsolódása.
2019. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem fogják elvenni az exedtől. Cukorbeteg meg vagy igen vagy nem. Max ir-es lehet, de gondolom ezt nem nézettétek. Innentől esetleg magadban is meresheted a hibát. -> cukorbetegség szélén áll.

Biztos nem könnyű neked sem, de lehet ha egy kicsit kevesebb szigort vinnél bele, a gyerkőc is máshogy állna hozzád. Lehet egészégesen étkezni kevés szigorral is.

2019. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-esnek van igaza, ez nem a gyerekről szól. Hanem arról, hogy a gyereken keresztül egymást piszkáljátok. Le kéne ülni, és megbeszélni, hogy attól még, hogy egymással bajotok van, nem a gyereknek kéne meginnia ennek a levét.
2019. márc. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!