Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ez egy 14 éves lánynál?

Normális ez egy 14 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Keresztlányom 14 éves és a strandon még mindig nem szokott bikinifelsőt hordani, csak fürdőbugyit. Igaz, hogy még nincs nagy cicije. Amikor megérkeznek a strandra, nem megy öltözőbe átöltözni, hanem gond nélkül átöltözik mindenki előtt. Nem szégyenlős, pedig már szőrösödik a puncija. Esténként pedig szeret az apukájával fürdeni, természetesen meztelenül. Szerintetek ez normális?
2010. júl. 31. 18:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Az apuval fürdéssel szerintem nincsen gond. Bár én ennyi idősen már anyum előtt sem szerettem meztelenkedni. De hogy a strandon felső nélkül mászkál, és a nagyközönség előtt vetkőzik/öltözik. Ez komoly gond szerintem. Erről a szülőkkel kéne beszélni, mert az emberben eredendően nincs benne a meztelenség szégyene, ez a civilizációval együtt jött be, szóval tanult dolog. Ezt meg kell tanítani a gyerekeknek, hogy mások előtt egy bizonyos kor után nem pucérkodunk. Szóval itt szerintem a szülőkkel van a gond.
2010. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem nézik meg a strandon?:S
2010. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Hááát... Igazából a gátlásokat, csak a társadalom aggatja ránk. Jó dolog, hogy a lány ellent mer mondani ezeknek, ha ezt egy ideológia miatt teszi, ha csak azért , mert nincs tisztába vele ,hogy „ ezt nem szokás” , akkor fel kell világosítani erről. Apuval fürdés... ez megint olyan.., nem tudom , kimondani furcsa , meg rossz ,de lehet,hogy ez családban tök természetes.
2010. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hát azért ennyi idősen már nem is az a kisgyerek mint 6-7 éve és már illene az ilyenekre odafigyelnie. A keresztlányod bizonyára későn érő típus, kicsit már azért nevelni kéne ilyen alap dolgokra.
2010. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

bizony későn érő típus. Én ilyen idősen költöztem el otthonról, saját háztartást vezettem, suliba jártam és dolgoztam. Mondjuk én meg a másik véglet vagyok, elég korán érő.

Szerintem a szülőknek kellene kicsit más irányba terelni a lányt. Nem normális, hogy az apjával fürdik szerintem. Én nem tudtam volna ezt képzelni még 6-7 évesen sem nem hogy 14 évesen. Durva nem is kicsit...

2010. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Ez egyáltalán nem normális.

Amilyen hamar csak lehet,le kell ülni a szülőkkel,és tisztázni kell ezeket a dolgokat,mert később komoly problémák is lehetnek belőle.

Nem ártana elbeszélgetni a lánnyal sem,és elmagyarázni neki,hogy ez nem így megy.

2010. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Az apjával fürdik csupaszon? szerintem ez sem normális..lassan felnő..és majd 18évesen is az apjával fog fürdeni? az apja is csupaszon fürdik? mert az oké hogy kislányként..de ennyi idősen azért ez nem egészséges..
2010. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Ez szerintem se normális. Apámmal fürödni? Még a gondolatától is kiráz a hideg! És hogy nincs rajta bikinifelső? Ezt sem értem. Nekem sincs valami nagy mellem de elképzelni se tudom hogy a barátomon kívül más meglássa a mellemet úgy hogy nincs rajta semmi. Minél hamarabb tisztázzátok vele hogy ez egyszerűen nem szokás és kész. Én 2.-os korom óta nem tűröm hogy más is legyen a fürdőszobában ha én a kádba ülök.


L/14

2010. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem, szerintem nem normális :D

Én anyámmal nem fürödtem egy kádban életemben soha [sem meztelenül, sem fürdőruhában], nem hogy apámmal...

Az meg, hogy nem vesz fel fürdőruha felsőt... Nekem sincs nagy mellem, de azért... Még a 8 éves unokahugom is úgy takargatja a nyilvánosság előtt a "cicijeit", mintha tényleg nagy melle lenne. Pedig nincs ott neki "semmi" [nagyon későn ér, kb 120cm magas meg 18kg].

2010. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
az apja nem szégyeli magát? azt kéne mondja: lányom, nem vagy már kisgyerek ne pucérkodjál itt előttem! esetleg egy ajándék bikinivel megfűszerezve...
2010. aug. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!