Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ez egy 14-15 éves...

Normális ez egy 14-15 éves lánynál?

Figyelt kérdés

A lányom állítja hogy szerelmes egy japán énekesbe,szerintem csak túlzottan rajong érte,de ha tényleg szerelmes akkor ki fogja nőni? (ő is tudja hogy elérhetetlen,azt hajtogatja hogy ilyen a szerelem)

Örülök is neki,mert nagyon megbízható,nem járkál el disco-ba meg ilyen helyekre,de pár év múlva is ennyire ragaszkodni fog hozzá?

Aki tapasztalt ilyesmit kérem válaszoljon.


2010. febr. 21. 12:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%
Igen, ez természetes. Ki fogja nőni, (elvileg).Ez most olyan mint kisebbeknél a Hannah Montana. Mondjuk ehhez tudnom kéne hogy milyen énekes, világhírű-e.Vagy ilyesmi. De szerintem ne félj, nem komoly.
2010. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!

Ne aggódj hisz ő is tudja,hogy elérhetetlen és ha majd találolkozik egy fiúval ezt a kisjapán gyereket ugyis elfelejti hidd el.Nekem is van egy amerika énekes aki iszónyuan tetszik és áhh..mindegy :)..de tudom hogy ugyse lesz semmi a lányod is nagyon jól tudja csak most ebben a korban van..hamar kifogja nőni és akkor visszafogod kivánii ezt az időd.

Továbii szép napot!

15/L

2010. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Hm, nekem furi a kérdés, mert egy szülő nem felejti el, milyen volt 14-15 évesnek lenni.

Tuti anyaként kérdezel?:)

2010. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Igen.

2010. febr. 21. 14:42
 5/12 anonim ***** válasza:

Ki az a japán énekes, megkérdezhetem? Én Tetsuba voltam belezúgva anno a L'Arc~en~cielből, meg Kyoba a Dir en greyből:D

De ez egy normális dolog a tizenévesek körében. A pár évvel idősebb csajok a Backstreet Boys tagjaiba voltak belezúgva a még idősebbek a Rolling Stones tagjaiba. Ilyenek a tinilányok:D

2010. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ez teljesen normális :) én rengeteg sztárba voltam "szerelmes" tinikoromban... majd ha felnő és visszaemlékszik, rá fog jönni, hogy ez csak túlzott rajongás volt...mellesleg ki fogja nőni, ne aggódj... amint jön egy igazi,hús vér fiú az életébe, aki elérhető, ki fog lépni az álomvilágból és tudni fogja, mi a különbség a rajongás és a szerelem között... csak vigyázz majd rá, nehogy az elérhető pasi iránt is rajongást érezzen, mert én pl beleestem ebbe a hibába egy nálam jóval idősebb férfi iránt...


20/L

2010. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát ezeket a dolgokat 20 éves kora előtt nem fogja kinőni, nemhogy ilyen tizen4-5-6 stb évesen a tinikor kellős közepén. A legtöbb felnőtt nő is "SZERELMES" az elérhetetlenbe, de persze azzal is tisztában van, hogy elérhetetlen :D A lányod max. belelovalta magát a dologba de 1 hónap és elmúlik, neked nem kell vele foglalkoznod (amit írtam az tapasztalat)
2010. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legjobb barátnőm volt 3-4 éven keresztül veszettül szerelmes a Tokio Hotel énekesébe, de azóta elmúlt. Ne aggódjon, ki fogja nőni.
2010. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hú, szerintem tutira kinövi. ennyi idősen éltem-haltam M.Schumacher-ért, minden újságot megvettem amiben benne volt, és mikor itt volt Magyarországon a futam, szinte a reptéren éjszakáztam, hogy megpillanthassam. sajnos nem jött össze, pedig kis protekcióm volt. most meg 10 évvel később van, a párommal élek és ha eszembe jut, akkor csak egy szép emlék, néha jó visszanézni a gyűjteményem, ha hazamegyek, de már nem vagyok belé szerelmes XD.

Ja, nem 10 évbe került, hogy elfelejtsem Schumit, kb gimi 3.ban már más dolgok is kezdtek érdekelni, akkor néztem körül a környezetemben, és a fiúkat is felfedeztem. :)


Szóval no para, jön majd olyan fiú, aki miatt főhet a kedves anyuka feje :))

2010. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Sajnos nem tudom megmondani pontosan ki az,nem értek ehhez...

2010. febr. 23. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!