Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 17 éves lányomnak nincs...

A 17 éves lányomnak nincs semmi önbizalma, hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
Annyira nincs önbizalma, hogy ruhát sem tud magának venni, mert mindenben csúnyának érzi magát. Pedig nagyon szép és az alakjával sincs semmi probléma...
2020. jún. 16. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Egy fiú aki tetszik neki talán el tudja hitetni vele, hogy szép.
2020. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Pszichológus. Most, amíg nem késő.
2020. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
#1 Nem a fiútól fog megjönni az önbizalma. Max egy kis ideig, aztán ha szakítanak, még jobban romokban lesz. Önmagát kell megtanulnia szeretni. Mi baja van magával? Ha mondjuk látható gondok vannak, pl túlsúlyos vagy hasonló, akkor érthető a dolog és egy kis változtatás segítene. Ha nem a súlya a baj, akkor kis változások (új frizura, új ruhák) segíthetnek, de szerintem elsősorban nem a külsejével van a baj valójában, hanem a lelkével. Pszichológussal nem ártana beszélgetni.
2020. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket és a segítséget. Megpróbálom rávenni, hogy elmenjünk pszichológushoz, nagyon remélem, hogy az majd segít neki.
2020. jún. 17. 18:51
 5/7 anonim válasza:
100%
Meg kell tanítanod neki, hogy a külső nem minden. Ebben a korban amúgy a legtöbb ember önbizalomhiányos szerintem.
2020. jún. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosabban nem fogalmazza meg, mi a gondja a kinézetével?

Épp azon méláztam nemrég, hogy a mai tinik bizonyos szempontból szerencsésebb helyzetben vannak, mint pl. az én gyerekkoromban. Akkoriban nekem is sok parám volt a külsőmmel kapcsolatban, főképp, mert azt hittem, az újságokban/plakátokon látható emberek tényleg annyira szépek a valóságban is. Manapság viszont bárki tud magáról olyan képeket készíteni…

2020. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mwnjetek el együtt vásárolni ruhákat:) segíts neki válogatni. Normális dolog ha meg nem fejlödött ki ugy az ízlése. Shoping után esetleg egy ebed -kávé- süti beszélgetés?

Valami csini fülbevalót is nézhettek karikát nemtudom szeret -e, vagy picit magadabb cipö? Telitalpú esetleg.

2020. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!