Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen közös programo (ka) t...

Milyen közös programo (ka) t lehetne csinálni Anyukámmal? (főleg szabadtéri programokra gondolok)

Figyelt kérdés

Anyukám ma szabadnapos, illetve csütörtökön. A többi napon (hétfő, kedd, szerda, péntek, szombat) 9-től 6-7-8-ig dolgozik.

Nincs túl meleg, így jó lenne valami szabadtéri programot csinálni (délutánra). Különben a szüleim elváltak, és Anyukámmal (54 éves) és a Nagyszüleimmel (84 évesek) élek.

Ha valakinek van valami ötlete, és leírná, azt nagyon megköszönném!


13/l


2010. aug. 1. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom merre laktok, milyen lehetőségek vannak, de szerintem a legtöbb településen megoldható egy közös bicajozás, egy közös séta a cukrászdába. De mindenféleképpen kérdezd meg tőle, hogy mit tudsz neki segíteni:-)
2010. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Igen, a bicajozásra mi is gondoltunk, de mivel a legközelebbi cukrászda 15-20 km-re van tőlünk, így most oda nem megyünk el.

Különben jó ötlet, segíteni is fogok neki, annak mindig nagyon örül.



Várom a további válaszaitokat!

2010. aug. 1. 09:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és a másik: a Balaton partján élünk, (egy kisebb városban, tehát sem mozi, pláza, stb... nincs) de mivel most eléggé lehűlt a víz - két hete majdnem 30 °C fokos volt, most pedig "csak" 21 °C fokos - de mivel nemrég gyógyultam meg egy megfázásból, ezért most nem strandolnánk.
2010. aug. 1. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Hát igen, sajnos most nem a legjobb program lenne a fürdőzés, mi pont kifogtuk a 30 fokos balatont... De viszont séta a balatonparton... én pl nagyon szeretem, mikor anyukám egy kávé, vagy tea mellett a gyerekkoromról mesél nekem, jó én 27 éves vagyok, és babát várok, most ilyen igényeim vannak, de biztos neked is tud érdekes dolgokat mesélni egy limonádé, vagy fagylaltozás közben. nem is kell elmenni szinte otthonról, kiültök a kertbe,és ott beszélgettek. Olyan jó lenne ilyen fiatalnak lenni, és anyukámmal kettesben lenni. most úgy elképzeltem, hogy miket lehetne beszélgetni... szép napot nektek!

első voltam

2010. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat!
2010. aug. 1. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!