Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy az alsós/ov...

Miért van az, hogy az alsós/ovis szerelmeket cukinak tartják, míg a 11-15 éves kamaszokét tiltani akarják?

Figyelt kérdés

Egy kiskamasz gyakran megkapja, hogy ennyi idősen nem ezzel kéne foglalkozni. Én is megkaptam tizenkét évesen, pedig csak viszonzatlanul voltam szerelmes valakibe. Míg ovisan ha együtt játszottam egy kisfiúval, hogy majd mi összeházasodunk akkor az nem baj.

Egy ovis/kisiskolás miért "elég idős" a szerelemhez, míg egy 11-15 év közötti még nem?


2020. júl. 3. 15:13
1 2
 1/19 anonim válasza:
90%
A kamaszkorban megvan már az esélye, hogy becsuszan egy gyerek.
2020. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Mert ovisoknál még ártatlan a szerelem. Max kifullad abban, hogy megfogják egymás kezét, de a legdurvább is csak szájrapuszi.

Viszont 11-13 éveseknél már nem hiszem hogy ennyiben maradna. Valószínű ők már le is feküdnének egymással.

2020. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, erre biológiailag van esély azt belátom, de az ismerőseim nagy százaléka 11-15 évesen még bőven szűz volt. Szüzen meg csak nem lesz terhes egy kis kézfogástól, puszitól, ne adj isten csóktól
2020. júl. 3. 15:25
 4/19 anonim válasza:
78%
Azt írod, hogy: "nagy százaléka"
2020. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Hát én hetedikes voltam, amikor az osztálytársam szült....
2020. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Mikor én szültem volt egy 15 éves szobatarsam aki szintén szülni jött be... Hát ezért.
2020. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha normális értékrendet alakítunk ki a gyerekekben, akkor semmi baj a kamaszok szerelmével, csak manapság nem menő gyereket nevelni...
2020. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

7!


Majdnem 50 éves vagyok, tehát nem manapság voltam hetedikes. Nevelték azt a lányt is.

2020. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Az ovis szerelmeket szimplán nem kell komolyan venni, hisz még azt sem tudják jó formán miről van szó. Elcukiskodnak, max meg fogják egymás kezét aztán ennyi. Na de egy tini már nagyon is tudja miről van szó és egy tizenegy-két éves kisgyerek még baromira ne a pasizással/csajozással foglalkozzon, hanem pl a sulival, tanulással, barátokkal. Bőven ráérnek még a kapcsolatosdival, a szexxel meg aztán főleg!
2020. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Akik 11-12 évesen "párkapcsolatban" voltak azok felénk olyanok voltak mint a barátok annyi különbséggel, hogy kézen fogva járkaltak, ölelkeztek és szájra puszit adtak egymásnak...
2020. júl. 3. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!