Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az baj, ha egy 15 éves fiúnak...

Az baj, ha egy 15 éves fiúnak nyomógombos telefonja van?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 25. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Kinek?

Nem

Ennek ellenére mivel a gyerekek gonoszak.. cikizhetik

2020. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem, csak nem eppen idealis. Telefonalasra nyilvan jo, de sok masra nem lehet hasznalni.
2020. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy nem lenne baj, de szinte biztos, hogy ha a többiek előtt is használja, akkor cikizik miatta
2020. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
53%

18 éves vagyok, közel 19, és nyomógombos telefonom van. Magamtól váltottam, apám az okosra voksolt, de nem volt kéréses nekem, melyiket szeretném. Manapság eleget internetezünk, főleg most, a karantén alatt. Az egyetlen ami kellene nyomógombosba, az az útvonaltervező/gps, de szerintem anélkül is meg lehet lenni. Ha meg előre tudja az ember, hogy ismeretlen terepre megy, esetleg otthonról elvinni egy okosat arra az időre, aztán vissza a butára, miután túlélted. Én szeretem, bár a hangerőt sajnos nem lehet szabályozni és átkozottul gyorsan merül le. Majd valamikor veszek másik butafont.


18/l

2020. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ennyi idősen el tudja dönteni, hogy mit szeretne. Egy olcsóbb androidos telefon ebben a korban már alap lenne neki, de persze ha nem igényli akkor nincs ezzel gond. De annyi mindenre lehet használni hogy nekem ez fura lenne.
2020. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
64%
Egyébként, oké, hogy másra nem lehet használni, de végül is, a telefont telefonálásra találták ki, a többit csak később adták hozzá. Ha valakinek a munkájához kell, vagy dolgozik, esetleg rengeteg idegen helyre megy, ahova kell gps, akkor oké, de amúgy szerintem felesleges, kibírható anélkül egy tinédzsernek, amíg haza nem ér.
2020. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
6 Az egy dolog, de mar mar a telefon az esetek nagy reszeben kivaltja a szamitogepet. Szinte senki nem telefonalasra hasznalja csak, es plane a fiatalok mar ritkabban nyulnak a szamitogephez, a mobil kivaltotta ezt. A legtobb nepszeru alkalmazasnak a pc verzioja pl csak nezegetesre jo, kommentelni, posztolni csak mobilrol lehet. En mar a bongeszot is szinte csak a telefonrol hasznalom, a laptopot egyedul jatekra hasznalom szinte, a munkan kivul.
2020. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Az én 11 éves fiamnak is az van.

Minden vágya volt egy CAT telefon.

Nem is értem mire kellene másra használnia ,az előttem írók szerint.

Nincs közösségi oldala vagy email címe. Az iskolába sose vitte,ha elment barátokhoz amikor rendszerint a táskájában lapult mert mással játszottak.

2020. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
Hát a mai világban már nem a legjobb ha egy tininek ilyen telefonja van.Rengetegen cikizhetik miatta és nem is nagyon alkalmas.Nem ciki mert még vannak olyan emberek akiknek nyomógombos telefonjuk van de már az időseknek is van okostelefonjuk.
2020. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%

Baj. Már alap az okostelefon.

Aki szerint nem kell, annak ne kelljen a színes lapos HD tv se, nyugodtan nézhet dobozos fekete-fehéret....

2020. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!