Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányt engednétek 17...

14 éves lányt engednétek 17 éves lánnyal járni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 19:10
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
60%
Nem engedném.
2020. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
35%
És így is úgy is járni fognak csak titokban.
2020. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
64%

Idióta maximum te vagy, aki nem vagy képes tiszteletben tartani és elfogadni, hogy más másképp gondolkodik és nem minden szülőnek fér bele, hogy a 14 éves gyereke pasizgat/csajozgat, esetlegesen szexel és társai! Te engedd nyugodtan, lelked rajta, de nehogy már másokat minősíts, mert nem a te szent álláspontoson vannak!

Nem kell jönni a "jajj semmit nem fog elmondani" szar dumaval, akinek meg van engedve ennyi idősen, hogy pasizgasson, csajozzon, szexeljen, az is ugyanúgy hazudhat, mint ahogy meg is teszik. Hány ilyen ismerős van a közvetlen közelemben is. Mi aztán baromi modern szülők vagyunk, hadd játsszon felnőttet, nincs azzal gond, aztán meg koppantak, mikor sorra derültek ki a "finomságok", amiket a drága gyermek inkább nem mondott el anyuciéknak. Szóval hagyjuk, de tényleg.

Mi mondjuk eleve úgy neveljük kezdetekről fogva, hogy pontosan tisztában legyen vele, hogy ennyi idősen egyáltalán nem való neki még semmiféle kapcsolat és nem is fordult meg az ennyi idős lányomnak és fiamnak sem, hogy kapcsolatosat játsszon.

2020. júl. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
38%
Biztos sokkal jobb, ha ti mondjátok meg neki, mikor érdeklődhet valaki iránt, és rá van kényszerítve valami, amit ő lehet nem úgy szeretne... Miért baj az, ha egy érett 14 évesnek van pasija/csaja? Nekem is volt, akkor ismertem meg az első szerelmemet, akivel 1 évig együtt voltunk. Mellette jól tanultam, barátokkal is voltam, stb. Később, 18 évesen ismertem meg a férjemet, akitől most, 27 évesen várom az első babánkat. Huh, micsoda züllött p*csa lettem... :D Szerintem nem probléma, ha megtapasztal ezt azt mondjuk 18 éves kora előtt...
2020. júl. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
12%
#26 Ez az itteni védjük mindentől a gyereket felfogású embereket nem fogja megérinteni.
2020. júl. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
76%

De azt mondjátok már meg, mi a francert fáj nektek, ha más másképp gondolkodik?? Most őszintén. Mi közötöl ahhoz, hogy ki hogy neveli a gyerekét? Te úgy neveled a sajátod, ahogy akarod, de maradjunk annyiban, hogy ez mást is megillet.

Senki egy szóval nem mondta, hogy züllött p*icsa lesz, de akkor sem való még a párkapcsolat egy ekkora gyereknek. Nem hajtja a tatár, nem fog semmiről lemaradni, ha 16 évesen lesz először barátja. Ilyen korban érdeklődnek már a szex iránt is és hiába vagy azon, hogy megértesd vele, hogy ez abszolút nem való még neki, sokszor nem hatnak a józan érvek, mert hát a szerelem és a hormonok.

Mi mondjuk leültettük a lányunkat, felvilágosítottuk, hogy képben legyen, de már első perctől úgy neveltük, hogy tudja, ennyi idősen semmi dolga még a másik vagy épp a saját nemével. Nem is azzal volt elfoglalva 14 éves korában, hogy a fiúkat hajkurassza, aztán lám mégis felnőtt, boldog ember lett. Lemaradt valamiről? Nem, akkor meg?

Miért ilyen nehéz elfogadni a másik döntését?

Ja és ez messze nem arról szól, hogy mindentől féltjük a gyereket, de hadd ne egy idegen akarja megmondani, ki hogyan nevelje a saját gyerekét!

Némelyek szerint az is tök oké, ha 12-14 évesen már javában szexelgetnek, mert hát az jó tapasztalat. No komment.

2020. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
Kérlek ne támadjátok egymást, csak mert nem egyezik a véleményetek! Amikor ki tettem a kérdésemet tudtam, hogy elég vegyesek lesznek a vélemények. Köszönöm annak a pár embernek, akik normálisan tudtak válaszolni a kérdésemre!
2020. júl. 21. 09:55
 28/57 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ. De nem igazán tetszene, én sem tartom jónak ha egy általános iskolás csajozik\pasizik.
2020. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
49%
Igen.
2020. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2020. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!