Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányt engednétek 17...

14 éves lányt engednétek 17 éves lánnyal járni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 19:10
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
55%

Mondom, ha ezt hiszed, legyen. :) Totál felesleges ezt tovább boncolgatni.

Amúgy az, hogy valakinek van egy barátja, nem egyenlő azzal, hogy "kúrogat" is ennyi idősen. 14 évesen normális esetben annyi a járás, hogy csókolóznak, és kézenfogva járnak. Ez aztán nagy bűn... :D plusz még mindig egy szóval nem írtam, hogy a gyerek diktál, ezt csak te fújod. Hagyjuk innentől ezt a témát szerintem. Szia!

2020. júl. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
82%

Azta, nehezebb eset vagy, mint elsőre tűntél.

Szerintem is hagyjuk, addig amíg a saját magad által írt kommenteket sem bírod értelmezni, ellenben ügyesen személyeskedsz és ostobazod a másikat, addig valóban nincs miről beszélni.

Nem én hiszem b*asszus, te magad írtad! Miután normálisan válaszoltam arra az elszámoltató hsz-edre, hogy mi értelme a "tiltasnak", egyből közölted, hogy biztos jobb, ha hazudik meg utal majd a gyerekem. Logika 5*. És akkor még jól ki is kéred magadnak.

Az meg minimális IQval is belátható, hogy az a 14 éves, akinek van barátja/barátnője sokkal nagyobb eséllyel létesíthet szexuális kapcsolatot, mint egy olyan, akinek nincs senkije. Ez azért elég logikus, egy hormontúltengéses kamasz, akinek ráadásul simán hagyják is, hogy kapcsolatosat játsszon, nevelés ellenére is gondolhatja jó ötletnek, hogy lefeküdjön a szerelmével.

2020. júl. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
0%
😅🤦‍♀️ Szia!
2020. júl. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
28%
Szevasz. :)
2020. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
49%
Én engedném, mert nem szeretném ha a gyermekem szomorú, vagy egyéb hasonló dolog lenne, főleg hogy 14 éves kortól jellemző lehet, hogy fellázadnak mert nem engedted. Legyen úgy, bánja fasza, hadd legyenek boldogak, és ha nem jön össze, akkor tanult a gyerek.
2020. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
37%

Nem, egy ennyi idős gyereknek még egyáltalán nem kell foglalkoznia párkapcsolattal, szexxel aztán meg végképp nem. Márpedig egy 14 évest nagyon is foglalkoztatja ez a téma, hát még egy 17 évest. Oké, hogy itt most azonos nemről van szó, de akkor is. Általános iskolás gyerekről van szó és bármennyire szeretik magukat nagynak hinni a kamaszok, egy 14 éves egyszerűen nem érett még ilyesmire, lelkileg legalábbis biztosan nem. Nem fogja még fel a dolgok sukyat6es komolyságát olyan minőségben, mint mondjuk már egy 17 éves. Ebben a korban pedig ez a 3 év is nagy korkülönbség.

Inkább a tanulmányaira koncentráljon, hisz a kora alapján éppen felvételi és továbbtanulás előtt áll és most erre kell fókuszáljon, nem pedig a csajozásra/pasizásra.

2020. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
38%
Persze
2020. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
49%
Határozottan nem! Az okokat nem írnám le még egyszer, már jó páran leírták előttem.
2020. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
36%
Engednem, ha azt latom, hogy eleg erett hozza.
2020. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
59%
Nem, azon okok miatt, amiket itt is többen felsoroltak már. (túl fiatal, éretlen, tanulással kellene elsősorban koncentrálni, bőven ráér még ezzel stb)
2020. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!