Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Megbántatok valaha...

Kamaszok! Megbántatok valaha valamit az évek során?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze😊😅. Szerintem már mindenki bánt már meg valamit.
2020. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Már nem vagyok kamasz, de ha visszamehetnék az időbe beszélgetni az akkori magammal, akkor biztos megmondanám neki, hogy ne függjön ennyire mások véleményétől és ne az osztálytársainak akarjon megfelelni, hanem legyen nyugodtan bátrabb a saját dolgaiban!
2020. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Megbántam, hogy ennyire hagytam magam befolyásolni a szüleimnek és nem álltam a sarkamra, nem szóltam senkinek róla aki tudna segíteni. És itt most nem a sima kamaszhisztiről van szó, amikor a szülők jót akarnak, a gyerek meg lázad. Ez más volt. Felnőttként szó szerint fel kellett dolgoznom az összes lelki fájdalmat, amit okoztak. A fizikai és szexuális bántalmazásokkal együtt.
2020. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Az utolsó utáni 2 italt.
2020. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Én pl. most azt, hogy egyáltalán válaszolgatok ezen az oldalon kérdésekre, mert én mindig a kisebbségbe tartozom, a véleményem nagyon ritkán egyezik az itt lévőkkel, így mindig én vagyok a rossz. Ez bármelyik kategóriánál igaz, talán a zene kategóriában tudok a legjobban érvényesülni, mert ott meglehet az ember véleménye, de semelyik másik kategóriában nem lehet véleményed.
2020. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy nem tanultam rendesen ezt nagyon bánom, azt hogy nem voltam egy kicsit visszafogottabb és azt hogy összejöttem és mindent eltűrtem annak az első pasimnak aki tönkretette az önbecsülésemet. A barátaimat is jobban megválogatnám.
2020. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Én azt bántam meg, hogy nem voltam elég tisztában a világgal, ezért gyakran pofára estem. Nem lett volna szabad bedőlni a szülői féltésnek, mert csak korlátokat állított fel, amikor információkra volt szükségem. Ez a gond nagyjából megszűnt, miután lett Internet. Már nem tud olyat mondani anyám, apám, aminek ne néznék utána, hogy az igaz-e.


Megbántam néhány sport sérülést, ami elkerülhető lett volna, ha nem vagyok túl verseny őrült, illetve rendesen nyújtok és melegítek - bár ezekről fogalmam sem volt, hogy kellenek, így nem lett volna esélyem azzal a tudattal másképp csinálni.


Bánom, hogy németül tanultam 12 évet, mert semmi nem maradt meg belőle. Gimi után ½ év tanári oktatás és egy év Dr House nézés után sikerült a középfok angolból és aktívan tudtam használni. Ha újra születnék, angolt tanuknék filmekkel és külföldi lehetőségekkel.


Nem hiszem, hogy sok rossz döntésem volt. Akkor, azokkal a képességekkel és lehetőségekkel megpróbáltam kihozni a maxot.


Persze jobb lett volna többet társasjátékozni, fotózni, kirándulni kortársakkal. Jobb lett volna, ha előbb tudok angolul, mert magyarul nem volt miből tanulni 90es években. Minden szakirodalom angol volt.

Jó lett volna trükköket tanulni a bringán - de senkitől nem tudtam, YouTube meg nem létezett akkor. Jobb lett volna több vízitúrán részt venni még akkor is, ha emiatt nem jut pénz tankönyvekre.


De ezt felnőtt fejjel írom, és tudom, hogy akkor ott nem volt más lehetőségem.

2020. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy hagytam, hogy odamenjek tanulni ahova anyámék akarták és nem oda amit szerettem volna és érdekelt volna.
2020. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
30%
Azt, hogy végignéztem a tvben a FIDESZes propagandákat.
2020. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok mindent úgy tenni, hogy ne bánjak meg semmit. Kamasz vagyok, most kell élni. Majd 10 év múlva visszanézek, hogy sikerült-e.
2020. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!