Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év korkülönbség. Hogy...

2 év korkülönbség. Hogy bírjátok? Megbántátok valaha is?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy percét sem bántam meg, DE!!!!nagyon nagyon nehéz. Főleg az eleje volt az, a kicsi már 7 hónapos, a nagy 29.

Most már könnyebb, mióta a kicsi felfedező úton van, jobban el van. DE az elejét nem bánom, hogy vége, nálunk ráadásul extra problémák is voltak.

De én mindenkinek azt mondom, h merjen bevállalni kicsi korkülönbséggel gyerekeket, mert már most nagyon látszik, h mennyire össze fognak nőni. a nagy nagyon szereti akicsit, elszórakoztatja, ha megkérem és a kicsi is mindig kotor a nagy után. Úgyhogy csak bátran, az első időt meg túl kell élni. :)))))

2012. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nálatok amúgy egy szobában vannak a kicsik? Nem keltik egymást alváskor (akár éjjel akár nappal)?
2012. febr. 15. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk 19 hó a korkülönbség. Az eleje kemény volt, bár most sem könnyebb. A kicsi most 9, a nagy 28 hós. Nem bántam meg és remélem, hogy nekik nagyon jó lesz, bár most még nem játszanak együtt. A fiam egy hónapja ovis lett, azóta megint nagyon nehéz nekünk, de gondolom ez is enyhül majd. Én dolgozom is, mert különben megőrülnék tőlük. Külön szobában alszanak, tőlünk is külön mindkettő. A kicsi 1 hós kora óta alszik egész éjjel, ritkán ébred, a nagyot nem zavarja. A nagy sajnos többször ébred, ő állandóan pisilni jár éjjel, néha felkölt minket, néha nem. Hát voltak már könnyebb napjaink is, de meg nem bántam. Legalább túl vagyok a nehéz részén, most már csak az örömködés jön!
2012. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Egy szobában vannak, fiúk.
2012. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mi még az elején vagyunk. 2 év 4 hós a nagy, 2 hónapos a kicsi, hasfájós. Hát nagyon nem egyszerű. De nem bántam meg, reménykedem a könnyebb napokban. Egy légtérben alszanak, mostanra már nem igazán ébred fel a nagy, de az elején nem tudott aludni rendesen.
2012. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!