Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Fogadjam el?

Mit tegyek? Fogadjam el?

Figyelt kérdés

Lányom 19 a vőlegénye 27 éves.

Júniusba volt eljegyzés.

Novemberbe lesz az esküvőjük amit nemtudok elfogadni hogy ilyen fiatalon feleség lesz! (nem mondtam még neki semmit ezzel kapcsolatosan mivel örülök hogy a lányom boldog,de még túl fiatalnak tartom ehez az egészhez)

Más anyukák véleményére lennék kívàncsi hogy hogyan dolgozták fel.



2020. júl. 23. 17:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%
Lehet 5-ös bár aki 19 évesen férjhez megy az szerintem nem "gyermekmentes" ... máskülönben annyira nem sietnék az esküvővel ha nem a család lenne a cél.
2020. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%
Igaz nem házasodtunk de 16 éves kotom óta vagyok a párommal (ő 19 volt) eltelt 17 év, született 2 gyerek es még mindig együtt.nagyon nem törvényszerű a válás es még mindig jobb mint ha 35 évesen szingli lenne...
2020. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%

19 évesen jegyeztek el. Épphogy betöltöttem a 20at mikor összeházasodtunk a férjem akkor volt 32.

2 gyerek van. Most megyek vissza dolgozni

25 éves vagyok most

És nem voltam terhes az eskuvon

2020. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes akik korán összejöttek és stabilan, boldogan élnek azóta is azokat lepontozzátok.Ennyire fáj más öröme? Szomorú...
2020. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%
Hmm, miert sietnek igy??
2020. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
Jól teszik.
2020. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%
11 szerintem nincs köze a házassághoz a gyerekvállalásnak.
2020. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%

Hát igen, szerintem is korai, de ez az ő döntése, mást nem tudsz tenni, mint hogy elfogadod és reméljük sokáig boldogok lesznek. :)


Amúgy a gyerek továbbra sem feltétele a házasságnak és már férj és feleség is család, igen, gyerek nélkül is. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező nagyi lesz. 🤷🏻

2020. júl. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%

A példákkal az a baj, hogy szinte egy teljesen más világból jönnek. Az én szüleim is 30 éve boldogan élnek korai házasság után, de az egy más kor volt. Ma 19-20 évesen gyakorlatilag 90%-ban gyerekekről van szó. (Hasonló példa, hogy engem még 8-10 évesen simán elengedtek az osztálytársakkal egyedül a kisvároson belül csámborogni, ma pedig 11-12 éveseket is kísérgetnek az iskolába, kisebbeknél pedig fel sem merül, hogy a sarki bolton túl bárhová menjenek...)


Ennek ellenére szerintem nem tudsz mást tenni, mint elfogadod. Ha elkezded fúrni őket, tuti hogy elveszíted a lányod bizalmát. Márpedig ha rosszul sül el a dolog, akkor jó ha tud menni valahová. Sajnos ismerek példát, ahol már csak dacból is benne maradt a sz.r házasságban a fiatal lány, és több év szenvedés után tudott belőle kikecmeregni. Ha meg jól sül el, akkor úgyis megnyugszol.


Amúgy 19 évesen mennyit éltek együtt vagy hogy áll saját lábára a lányod? Mert az sem mindegy, hogy önellátó, önálló érett lány, akinek valamennyi tapasztalata van, vagy pedig egy iskolából éppen kiesett kis csitri, aki az instára szeretné pakolni a gyűrűket meg szép ruhás képeket...

2020. júl. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ia korai, de mást nem tudsz tenni, el kell fogadni, és reménykedni, hogy jól döntenek. Ha amúgy nincs gáz a vőlegényével, akkor nem akkora tragédia ez, manapság simán el lehet válni, nem sokat jelent a házasság.
2020. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!