Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Fogadjam el?

Mit tegyek? Fogadjam el?

Figyelt kérdés

Lányom 19 a vőlegénye 27 éves.

Júniusba volt eljegyzés.

Novemberbe lesz az esküvőjük amit nemtudok elfogadni hogy ilyen fiatalon feleség lesz! (nem mondtam még neki semmit ezzel kapcsolatosan mivel örülök hogy a lányom boldog,de még túl fiatalnak tartom ehez az egészhez)

Más anyukák véleményére lennék kívàncsi hogy hogyan dolgozták fel.



2020. júl. 23. 17:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy a mai világban egy 19 éves lánynak inkább élnie kellene, mindenfélét megtapasztalnia, mert a felhozott pozitív példák tényleg egy teljesen “más világban” történtek. Viszont attól ő még ugyanúgy felnőtt ember, kifejezheted a nemtetszésedet, de el kell fogadni a döntését, ne vidd túlzásba a tiltakozást. És mindentől függetlenül simán elképzelhető, hogy működni fog a dolog, akik ennyi idősen házasodnak, azok valószínűleg azért teszik, mert hosszú távra terveznek és nem akarják eldobni a kapcsolatot az első problémánál. Azt azért remélem, hogy több éves kapcsolatról van szó, nem pár hónap után házasodnak:/
2020. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
61%

19 voltam, a fiúm 17 amikor összejöttünk és 11 év után is együtt vagyunk, házasok és babát tervezünk.


Barátaim 15 és 18 évesek voltak, 21 éve vannak együtt, házasok és van egy babájuk.


Úgyhogy van pozitív példa, de pl. mi és a barátaink is 8 meg 10 év után házasodtunk össze.

2020. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!