Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy 15 éves kislány tampont használ?

Figyelt kérdés

A 15 éves lányom kitalálta, hogy ő tampont szeretne használni, és amikor megkérdeztem tőle, hogy miért, azt mondta azért, mert a legjobb barátnője is azt használ már 12 éves kora óta az anyja engedélyével.

Természetesen megmondtam neki, hogy szó sem lehet róla.


Nem tudom, mit gondoljak a másik lányról és az anyjáról. Hogy engedheti ezt meg neki? Azon is gondolkozom, hogy eltiltom őket egymástól, de szeptemberben így is találkoznának az iskolában.


Ti mit tennétek a helyemben?



2020. júl. 31. 20:52
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
96%
Már miért ne használjon tampont? Nyilván a lehető legkisebbet használja, de semmi baja nem lesz tőle. Nem értem ezt a hozzáállást. Simán lehet, hogy a lányod már végez önkielégítést is, attól is eltiltod?
2020. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
94%
Kb első alkalommal használtam betétet és soha többet.
2020. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
97%

Semmit nem tennèk. Főleg nem tiltanám el a barátnőjétől.

Mi a baj a tamponnal szerinted?

2020. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem, mi bajod a tamponnal. Én 16 évesen kezdtem el használni, de anya előbb is vett nekem, hogy próbáljam ki, ha szeretném. Addigra nem “féltem” a tampontól, azóta is azt használok.

Ti is vegyetek a lányodnak minit. Próbálgassa, lehet elsőre nem is lesz neki kényelmes.


Megjegyzem, nem ettől fogja elveszíteni a szüzességét, ha ez a bajod...

2020. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
94%
Rokon kislánynál is nemrég volt ez téma persze csak titokban a tudta nélkül. Ő 13 múlott. Minit simán használhat ha elmagyarázzák neki hogy használja. Sokkal biztonságosabb mint egy betét és semmi baja nem lesz tőle!
2020. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
97%
Én 14 évesen kezdtem el tampont használni, és őszintén nem volt beleszólása a dologba. Nem értem mi van ezzel. Mi a baj ezzel?
2020. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
88%
Az előbb tett fel egy kérdést arról, hogy hova dobja ki, hogy ne vedd észre, csak szólok..
2020. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
92%
De most ezzel mi a baj? Nem igazán értem a kérdést. Inkább rohadjon a véres betétben a 30 fokban, hogy mindenki messziről érrzze, hogy épp menstruál?
2020. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
Egy szűz kislány ne dugdosson fel magának semmit. És egyáltalán nem biztonságos, én is használtam többször is, de felhelyezni is fájt és kényelmes se volt, sőt volt olyan, hogy kifolyt mellette a vér.
2020. júl. 31. 21:06
 10/60 anonim ***** válasza:
96%
Akkor te nagyon béna lehetsz. Jesszus, hogy ilyen nők vannak a 21. században.
2020. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!