Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy 15 éves kislány tampont használ?

Figyelt kérdés

A 15 éves lányom kitalálta, hogy ő tampont szeretne használni, és amikor megkérdeztem tőle, hogy miért, azt mondta azért, mert a legjobb barátnője is azt használ már 12 éves kora óta az anyja engedélyével.

Természetesen megmondtam neki, hogy szó sem lehet róla.


Nem tudom, mit gondoljak a másik lányról és az anyjáról. Hogy engedheti ezt meg neki? Azon is gondolkozom, hogy eltiltom őket egymástól, de szeptemberben így is találkoznának az iskolában.


Ti mit tennétek a helyemben?



2020. júl. 31. 20:52
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
89%
Mit reagàlnàl vajon, ha intimkelyhet akarna hasznàlni?! Hagyd neki a tampont hasznàlni, ha megfelelő időközönkènt, tiszta kèzzel cserèli, akkor semmi baja neem lesz tőle, ès nem a sajàt vèrèben tocsog, mintha betètet jasznàlna.
2020. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
91%

KAMU-KAMU-KAMU!


Ilyen negyvenes nő egyszerűen NINCS már a világon!


Én 62 vagyok, és 13 éves koromtól fogva tampont használtam! Itthon még nem is lehetett kapni, az osztrák nagynéném hozta nekem mindig.

2020. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
95%

Ha fájt neked, akkor rosszul csináltad. Amúgy szerinted ha fájna neki használná?


Külön emberi lény, hagyd őt dönteni a saját testéről.


Kérlek válaszolók hagyátok abba! Nem tök mindegy hogy kamu vagy sem? Minek kell egymást oltani?

2020. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
81%
Jezus, mi a baj a tamponnal? Eloszor is nem kislany mar a lanyod, barmennyire is azt akarod. Masreszt a betet undi es kenyelmetlen. Miert baj neked ha tampont hasznal? En is azt hasznaltam ebben a korban, pedig az 20 eve volt.
2020. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
94%
🤣🤣 15 evesen lehet egyebeket is dugdos fel maganak. Az ujjat mindenkeppen🤣
2020. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
98%
Kár hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni. Siralmas ez a kérdés!
2020. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%

1. 15 évesen már nem kislány.

2. Nem értem, mi bajod van a tamponnal. Én 14 évesen használtam először, mert pont a tengeren jött meg, s csak azért nem használok itthon, mert fura érzés kivenni. :D

3. A szűzességnek semmi köze sincs a tamponhoz.

4. Ne legyél ilyen sötét...



#46

Nem feltétlenül. Én pl csak a csiklóm izgatom masztikor.

2020. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
96%

jaj, anyám is ilyen volt ezelött 20 évvel, kb 40es korosztály volt. Ugyanezt a dumát nyomta mint te kedves kérdező. Csak mondom, hogy baromi undorító volt a betét alattam, mintha bepisiltem volna, ráadásul folyton csuszkált, irritált... A legkisebbtől nem lesz baja, vagy vegyél neki intimkelyhet, bár én még akkor is a tampont partolom. Amint lett egy kis zsebpénzem, vettem és jól eldugtam otthon, mert már anno 20 éve is ciki volt a betét, mikor én voltam kamasz.

Az eltiltás meg végképp nonszensz, nem lopkodós barátja van, csak tampont használ. Hol élsz te?

2020. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%
Csóri lányod... Őszintén sajnálom hogy ilyen anyja van. Olvasgass a tamponról és annak helyes használatáról és mentsd meg magadtól a lányod.
2020. aug. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%

Milyen egy korlátolt barom lehetsz te a való életben kérdező.

Ráadásul béna is, hogy még egy tampont sem tudsz használni.


Sajnálom szegény lányodat.

2020. aug. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!