Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy 15 éves kislány tampont használ?

Figyelt kérdés

A 15 éves lányom kitalálta, hogy ő tampont szeretne használni, és amikor megkérdeztem tőle, hogy miért, azt mondta azért, mert a legjobb barátnője is azt használ már 12 éves kora óta az anyja engedélyével.

Természetesen megmondtam neki, hogy szó sem lehet róla.


Nem tudom, mit gondoljak a másik lányról és az anyjáról. Hogy engedheti ezt meg neki? Azon is gondolkozom, hogy eltiltom őket egymástól, de szeptemberben így is találkoznának az iskolában.


Ti mit tennétek a helyemben?



2020. júl. 31. 20:52
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%
#43 pedig van. az én anyám is iylen volt meg az oldalonis olvastam pár ilyen kérdést még.
2020. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
93%
“Kislány”? Te ép vagy? En 15 évesen nem voltam már szűz és ez nem ma volt és ribi sem voltam. Ezen kívül 13 éves koromtól a második menzeszemtol tampont használtam.
2020. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%

15 éves korom óta használok tampont. Nem voltam már kislány, minek utána 10 és fél éves korom óta menstruálok (jelenleg 33 éves vagyok, szóval már jó régi történet), szóval jó nagy tapasztalatom volt a menstruáció terén 15 évesen, így fantasztikusan nagy előnynek éreztem a tampont. Nem kellett egész nap egy műanyag izével a lábam közt rohangálnom, ami ha elcsúszott, sajnos összevéreztem a fehérneműmet, mivel elég erős is volt a vérzésem. Így tampont használtam, természetesen minit még a kezdetekben+plusz tisztasági betétet erős napokon, hogy nehogy gond legyen. De kitapasztaltam, hogy mikor kell cserélni.

Szóval teljesen természetes dolog 15 évesen tampont használni.

2020. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%

A tamponnak köze nincs a szüzességhez.Egyébként miért akarod a saját elveidet ráerőltetni a 15 (!) éves lányodra? Neked nem tetszik a tampon,neki meg a betét.Milyen lenne már,ha más mondaná meg neked,hogy hogyan küzdj meg a havi bajoddal?


Nézz utána a tamponnak,hogy hogyan kell helyesen használni,legyél ott támasznak a lányodnak a “nehéz” időkben.Ha most csak tiltani fogod,mert nem akarod elfogadni,hogy ő már nem az a kisgyerek,aki volt,akkor csak ellököd magadtól.Semmit nem fog megosztani veled őszintén,még akkor sem,ha igazán nagy baj van.Kihúzni belőle nem fogod tudni.

2020. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tiltanám el a gyerekem a tampontól. Olyan maradi felfogás ez a szűzhártyát átszakítja téma, ezzel kapcsolatban. Most azért, mert te nem tudtad rendesen használni ezt a roppant egyszerű kis "eszközt", még a lányod simán tudhatja! :)

Remélem használja, jobb az neki, mint vérben ülni, 40 fokban! :)

2020. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a tampon nem szakítsa át a szűzhártyát. Én használtam, de még ép.
2020. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert te szerencsétlen béna kis mitugrász vagy,ne a lányodat büntesd. Szűz lány is használhat tampont, arra van a mini. Beteg vagy..
2020. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim válasza:
100%
Én 13 évesen kezdtem el használni.És élek még majdnem másfél év tampon használat után is.Semmit nem kaptam el,nekem így sokkal kényelmesebb és nekem a vér sem folyt ki.Nem nagyon értem mi ezzel a gond.Sokkal jobb mint a betét.Nem ülsz a véredben,nem érzed.Az én anyukám náld jóval megértőbb volt.Annyit mondott:Ha neked ez jó akkor használd.Azt kell figyelembe venni mi jó neki.
2020. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim válasza:
87%
Ha el tiltod tőle egy szívtelen vagy!illetve mi a baj avval ha tampont használ?ez az ő magán ügye azt csinál amit akar félig felnőtt!3 év múlva hivatalosan is felnőtt!semmi köze sincs ehez!És nem kislány 15 évesen!Ezt meg előtte ne mond mert rohadtul le kezelő!nem értem ezt a fel fogást!És ha ön ki elégítést végez akkor mi van?semmi ez természetes dolog!jó hogynem nem mondod meg neki azt is hogy mikor vehet levegőt!
2020. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 Savlekotő ***** válasza:
100%
20 évesen is dugdosnia kell majd a tampont,az ilyen jó kislányok szoktak elszabadulni ha végre anyucitol megszabadulhatnak..
2021. ápr. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!