Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol vannak a szülők?

Hol vannak a szülők?

Figyelt kérdés
13/14 éves KISLÁNYOK pakolgatnak ki olyan képeket instagramra, ahol meztelenül vannak, és egy vonallal satírozzák ki a mellüket és feneküket. Tipikus kacsaszájat vágnak, felhúzzák a tükör előtt a pólójukat a melltartójuk közepéig és kitolják a feneküket. Kiteszik, hogy cigiznek, isznak, SŐT, hogy koton van a kezünkben, amit az öt méteres műkörmükkel fognak. És faluban élek, ezek is falusi lányok. Kérdem én... Hol is vannak a szülők? Az a legviccesebb, hogy az összes szülőnek van instagramja. Szörnyű... 16 éves vagyok, nekem is ugyanezt csinálják az osztálytársaim, de 13/14 évesen ez méggázabb... Mielőtt valaki azzal jönne, nem vagyok irigy, egyszerűen nem érzek késztetést arra, hogy mutogassam magam. Sok lányról pedig meztelen fotók is előkerültek, amiket az én osztálytársaimnak küldözgettek hajnalban. Az egyik anyja is rakásra szüli már a gyerekeket mindig más pasitól, de felnevelni... Az nagy feladat, megcsinálni bezzeg...
2020. aug. 12. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
...Lenyugodtál?
2020. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Csak fel szeretném hívni a figyelmet, hogy ha van gyereke valakinek, figyelni kéne rá :)

(tisztelet a kivételnek, aki foglalkozik velük)

2020. aug. 12. 16:36
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

A mai pasiknak ettöl nö a nö. A szolid barna csendes a aarokban nem fog elkelni soha.


Nem pàrtolom öket ne ertsd felre. Csak tapasztalat.

2020. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Na de kérlek. Az emberek nem azért potyogtatnak kölyköket a világra, mert annyira felelősségteljesek és készek rá. Mindössze arról van szó, hogy egy gyerek után sok pénzt kapsz, státusz szimbólum, erőszakosan hozzá tudod magad kötni valakihez a kapcsolatban mert "jó ember nem hagyja el a gyerekét", "megjavítja" a sz.r házasságot, unalom űző, azért van mert kell különben nem vagy nő, azért kell mert anya-apa-meg-mindenki a füledet rágja mikor lesz már, azért kell mert lusta vagy már gumit húzni tök mindegy úgyis lesz valahogy, azért kell mert másnak is van!
2020. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Hol vannak a szülők? Hát dolgoznak édes lányom több, mint 10 órát majd hazamennek hullafáradtan és nem azzal foglalkoznak, hogy a gyerekük milyen képeket posztol ki vagy kikkel beszélget, de ez egy másik téma. Szóval ez van, te meg foglalkozzál a magad életével, ha meg nem tetszik ki mit posztol ki, akkor ne nézd őket, hidd el, nem ettől nincs pasid, hanem a viselkedésed miatt, mert másokkal foglalkozol és nem magaddal. A pasik a karakán lányokat szeretik és a pozitív kisugárzásúakat, nem az ilyen negatív töltésűeket.
2020. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van barátom 🤣
2020. aug. 12. 16:59
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor minek gyerek?
2020. aug. 12. 17:00
 8/12 A kérdező kommentje:
Anyukám ápolónő, mindig dolgozott, mellette mégis sikerült belőlem és a bátyámból is nem magamutogató gyerekeket nevelni, egyedül.
2020. aug. 12. 17:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es leirta
2020. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
3as: Nem értek egyet! Sarokban ülő barna vagyok, mégis szép családom van. A férfiak sem egyformák!!!
2020. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!