Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol vannak a szülők?

Hol vannak a szülők?

Figyelt kérdés
13/14 éves KISLÁNYOK pakolgatnak ki olyan képeket instagramra, ahol meztelenül vannak, és egy vonallal satírozzák ki a mellüket és feneküket. Tipikus kacsaszájat vágnak, felhúzzák a tükör előtt a pólójukat a melltartójuk közepéig és kitolják a feneküket. Kiteszik, hogy cigiznek, isznak, SŐT, hogy koton van a kezünkben, amit az öt méteres műkörmükkel fognak. És faluban élek, ezek is falusi lányok. Kérdem én... Hol is vannak a szülők? Az a legviccesebb, hogy az összes szülőnek van instagramja. Szörnyű... 16 éves vagyok, nekem is ugyanezt csinálják az osztálytársaim, de 13/14 évesen ez méggázabb... Mielőtt valaki azzal jönne, nem vagyok irigy, egyszerűen nem érzek késztetést arra, hogy mutogassam magam. Sok lányról pedig meztelen fotók is előkerültek, amiket az én osztálytársaimnak küldözgettek hajnalban. Az egyik anyja is rakásra szüli már a gyerekeket mindig más pasitól, de felnevelni... Az nagy feladat, megcsinálni bezzeg...
2020. aug. 12. 16:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg szörnyű. Nekem 14 éves a lányom és ő szokta mutatni az ilyen képeket. Szerencsére ő nem ilyen típus, de mondtam neki, hogy ha egyszer is észrevennék róla ilyen képet, az biztos, hogy internet közelébe se engedném egy percre sem. Tuti, hogy elvennék minden kütyüt, max egy régi gombos telefont kapna.


Én nem ellenőrzöm, tudom, hogy nem csinál ilyet, de van egy 21 éves bátyja aki szintén fent van ezeken az oldalakon és tuti nem hagyná szó nélkül ha ilyesmit látna.


Szerintem az ilyen gyerekek szüleit nem érdekli mit csinál a gyerek, vagy nem tartanak lépést a technikával és egyszerűen nem tudnak róla. Nem gondolom, hogy egy átlag szülő erre áldását adja.

2020. aug. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az ilyennek nincsenek szülei, csak eltartói.
2020. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!